Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2025, 08:45
Niby na odwrót, ale i tam, i tam tłumy. Ale korytarze w podstawówce ze 2 razy większe
Odpisz
4 października 2019, 17:33
U mnie przez pierwszaków park przy szkole jest patrolowany przez 2 radiowozy podczas lekcji
Odpisz
4 października 2019, 21:52
@Arxerios: Opowiedz czemu
Odpisz
5 października 2019, 00:26
@KubaK1975: Pewnie przez fajeczki
Odpisz
5 października 2019, 11:09
@KubaK1975: Co chwilę któryś bije się na przerwach (dziewczyny też). Ostatnio ktoś puścił plotkę o tym, że 2 dziewczyny miały bić się w parku. Ja akurat wtedy wracałem ze stadionu bo miałem tam wf i przechodziłem przez ten park, w którym była z połowa szkoły. Drugim powodem może być to, że szukają dillerów bo ktoś ze szkoły o tym mówił.
Odpisz
4 października 2019, 22:20
U mnie na odwrót
Odpisz
4 października 2019, 19:07
Chyba w 1-3
Odpisz
4 października 2019, 17:57
Ostatnio se czekam na zajęcia. Przede mną przebiega kurdupel metr 30 z półitrowym energolem w ręce ;-;
Odpisz
Edytowano - 4 października 2019, 18:09
@Nefral: to daj mu piiontke sb duppnie monsreeka jeszcze
Odpisz
4 października 2019, 17:24
U mnie na odwrót
Odpisz
4 października 2019, 17:04
Ja w szkole miałem przepelnienie jeszcze przed reformą A teraz to dopiero korki są na korytarzu
Odpisz
4 października 2019, 17:04
Nawet zrobiłem jeden komiks o tym.
Odpisz
13 września 2019, 20:43
U mnie w podstawówce to po korytarzu zapierniczały dzieciory a w szkole średniej to często są pustawe.
Odpisz
13 września 2019, 20:24
Dzisiaj do kibla przez dwie przerwy się nie mogłem dostać.
Odpisz
13 września 2019, 20:26
@CupOfWater: Do niektórych kibli to ja nawet nie chcę się dostać.
Odpisz