Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 marca 2015, 19:13

haha je*** chuligany

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2015, 22:53

Toż to obrażanie naszej historii jest

Avatar roro70

21 sierpnia 2013, 20:33

Żołnierze wyklęci ?? Co za porównanie ! Do pięt im gnoje nie dorastają

Avatar Pastuszek12

21 sierpnia 2013, 17:10

Wstyd ... wstyd ... Przez takich ludzie jak oni wstydzę się wyjechać poza Polskę -_- wstyd, zamiast pokazywać Polskie z najlepszej strony to oni obcokrajowców atakują -_- żal mi ich..

Avatar fusiek100

21 sierpnia 2013, 13:42

Niezłe, rozwaliło mnie :D 5/5 i do ulu.

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2013, 22:57

GÓWNO!!! KIBOLE!!! jaki frajer to dodał hahahahahaha!!

Avatar Poi5on

20 sierpnia 2013, 20:41

O LOL ale się uśmiałem... hehe... :) a do wszystkich, którzy się "napinają" przecież autor ewidentnie robi sobie jaja z żałosnego zachowania tych głąbów, którzy po kilku piwach i w asyście kolegów bo w innych okolicznościach by się bali, nagle stali się wielkimi obrońcami Polskich wartości, chociaż sami pewnie nie raz nie dwa zaczepiali i gnoili nasze piękne Polskie dziewczyny...!

Avatar Lopek

20 sierpnia 2013, 22:51

@Poi5on: słowa wypowiedziane zapewne przez gościa który nie wie jak wygląda życie kiboli wiec nie wypowiadaj sie na ten temat bo akurat kibice to nie ***y jak ty -,- i wielu z nich umie sie bic -,-

Avatar ziajka

20 sierpnia 2013, 22:46

***c fałszywą propagande !!!!

Avatar volf360

20 sierpnia 2013, 21:55

Słyszałem wczoraj o tym w radiu i była mowa tam jeszcze o jakimś rybaku XD

Avatar Aragornek

Edytowano - 20 sierpnia 2013, 15:17

Pijani kibole wyleźli po meczu na plażę i zrobili rozwałkę, a gościu jeszcze nazywa ich "żołnierzami wyklętymi". Przecież rozwalenie knajpy, przepędzenie niewinnych ludzi z plaży a potem awantura z marynarzami zasługuje na hymn...

Avatar Kosmita123

20 sierpnia 2013, 15:50

@Aragornek: brudasy z meksyku zaczęły dobierając się do jakiejś polki po czym ranili 2 kibiców nożem a nasza zas***iała telewizja najpierw winę od razu zwaliła na kiboli

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2013, 20:52

@Aragornek: NOWY W INTERNETACH?

Avatar kamdab

Edytowano - 20 sierpnia 2013, 13:57

Żałosne. Zwykli kibole w Gdyni.

Avatar Mnich1

20 sierpnia 2013, 16:14

@kamdab: Jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj. Meksykańscy marynarze napastowali Polskie kobiety i jedna z nich po takiej zaczepce uderzyła w twarz jednego, a ten jej oddał no to nasi ''kibole'' ruszyli na nich zakuć im kaprawe mordy. Słusznie zrobili ale jak zwykle telewizja zrobiła z nich zuo absolutne i ciebie też to objęło. BRAWO TV.

Avatar kamdab

20 sierpnia 2013, 16:17

@Mnich1: Tylko że większość ludzi mówi że oni szukali zaczepki.

Avatar Mnich1

20 sierpnia 2013, 16:20

@kamdab: Jak to kibole ale przecież broniąc kobiety przed napastowaniem i przed jakimiś większymi obrażeniami jest ok według mnie. To lepsze niż skucie mordy jakiemuś 15 latkowi i jego 16 letnich bezbronnych kolegów na przykład.

Avatar Walkiria24

20 sierpnia 2013, 13:09

to by było nawet śmieszne bez tego napisu na końcu .... To jest profanacja i brak szacunku dla ludzi którzy naprawdę walczyli ...

Avatar PROROK555

Edytowano - 20 sierpnia 2013, 13:08

chwała im

Avatar Karso21Respawn

20 sierpnia 2013, 12:27

urpowadzić?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ziarenko traumy wyrosło

Znak czasów

Tymi się chodzi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka