Co miał na myśl ten projektant?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Papierowa szkoła posting
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2019, 18:44
Wyglądaja jak rekawixa Thanosa, tylko taka niebieska i z otworami na palce X2
Odpisz
14 września 2019, 14:51
Ktoś może wie, czy są kroksy w rozmiarze 42? Wiem, jestem mutantem, ale chętnie kupię
Odpisz
14 września 2019, 15:44
@kroljanjulian: Jakim mutantem
Odpisz
14 września 2019, 15:51
@kroljanjulian: 42 to nie jest wcale wielki numer
Odpisz
14 września 2019, 15:54
@kroljanjulian: Ja mam 48
Mam 12 lat
Odpisz
14 września 2019, 21:56
mam 13 lat i jestem dziewczyną
Odpisz
15 września 2019, 00:01
@kroljanjulian: Ale nie jest to jakiś wielki rozmiar
Odpisz
22 września 2019, 15:19
mam 6 lat a rozmiar 75
Odpisz
22 września 2019, 15:22
@Pendrag: Jeszcze się nie urodziłem mam 84
Odpisz
22 września 2019, 15:23
42 na dzieczyne w wieku 13 lat to nie jest dużo... Ja mam 43 przy 180 wzrostu i 90 kg wagi, a niektórzy wypominają mi duże stopy
Odpisz
22 września 2019, 15:25
@The_Dark_Side_of_The_Moon: ja mam 182 i pół roku polecam wariaciksy B)
Odpisz
22 września 2019, 16:58
@mikigra8888: ja mam rozmiar 12 w wieku 42 lat
Odpisz
22 września 2019, 16:59
@kroljanjulian: btw, tak da się, ja kupowałem 41
Odpisz
22 września 2019, 16:44
Ja mam oksy z Crocsa
Odpisz
22 września 2019, 16:29
Ej, ale do walki byłyby idealne
Odpisz
22 września 2019, 15:49
O Boże, nawet nie skomentuję, z czym mi się to kojarzy...
Odpisz
22 września 2019, 16:04
dobra
Odpisz
22 września 2019, 15:40
Piękne
Odpisz
22 września 2019, 15:03
Co jeśli nałożyłbym kroksy rękawiczki na nogi a kroksy buty na ręce?
Odpisz
14 września 2019, 20:34
1. Piszę się "klasy" w znaczeniu prestiżu;
2. Gdzie można zakupić taką cudną parę rękawiczek?
Odpisz
14 września 2019, 15:06
To się pisze S T Y L U
Odpisz
14 września 2019, 14:42
fajne
Odpisz
14 września 2019, 14:35
+10 do szpanu
Odpisz
14 września 2019, 14:34
Fajne
Odpisz
14 września 2019, 14:16
Gdzie mogę zakupić ten zacny przedmiot?
Odpisz
14 września 2019, 14:05
Po co ta rączka na nich
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 14:08
@didujakaskemm: Daje +2 punkty do wstydu
Odpisz
14 września 2019, 14:11
@didujakaskemm: to są awaryjne kastety
Odpisz
14 września 2019, 14:12
@CupOfWater: i +2 do niewygody
Odpisz
14 września 2019, 14:06
To nie wstyd to duma
Odpisz