Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 września 2019, 20:32
Kiedy z nikim nie gadasz i każdy traktuje cię jak powietrze ale gsy powiesz do wszystkich zwykłe słowo “hej" Dostaje masę oklasków od nich i czyjesz się zaszczycony.
Odpisz
27 września 2019, 00:40
Najgorzej jest kiedy każde cię zna
A ty nie znasz nikogo
Odpisz
28 września 2019, 23:31
@Ayrin: jak to możliwe?
Odpisz
29 września 2019, 15:11
@ElonMusk: Nie wiem
Zapytaj moją klase
Odpisz
14 września 2019, 15:14
Jeśli o mnie chodzi, kilka dni przed rozpoczęciem starałem się zapamiętać kilka ciekawszych, ogólnie akceptowalnych tematów i z wszystkimi chłopakami poza jednym cichym stworzyłem dobrą znajomość i z dwiema dziewczynami pogadałem. Idealnie nie jest, ale mniejsze ryzyko, że zostanę wyrzutkiem.
Odpisz
26 września 2019, 00:08
@rolewicz3: Na początku przeważnie jest fajnie, niestety nie oznacza to, że nim nie zostaniesz....
(na przykład za rok)
Odpisz
25 września 2019, 22:39
ja tak poznałem mojego obecnego bardzo dobrego przyjaciela
Odpisz
25 września 2019, 22:23
stulejarze i przegrywy tyle o was powiem
Odpisz
25 września 2019, 23:14
@bulazpasztetem: głupi typ bez doświadczenia tyle o tobie powiem
Odpisz
25 września 2019, 23:48
@Marubir: uuu bez doswiadczenia uuuu
Odpisz
26 września 2019, 08:04
@bulazpasztetem:
Odpisz
26 września 2019, 10:13
@bulazpasztetem:
Odpisz
Edytowano - 25 września 2019, 21:28
Jak introwertycy poznają znajomych
Odpisz
25 września 2019, 21:42
@KubiXator: ja tak nikogo nie poznałem.
Odpisz
25 września 2019, 21:55
jeszcze
Odpisz
25 września 2019, 21:53
Ja miałem dokładnie tak w tym roku
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 15:12
Jestem osobą cichą i z nikim nie gadam ale mimo to usiadłam obok dziewczyny i jest całkiem spoko.
Odpisz
25 września 2019, 21:53
@PaniDama: missclick i dałem wdółgłos. Nie przejmuj się, to tylko przypadek. Moje przeprosiny za niegodne zachowanie ręki
Odpisz
25 września 2019, 21:51
tak było
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 15:10
A ja pomimo początkowych obaw już nieźle dogaduję się z nową klasą. Większość wie jak się nazywam i nawet niektóre dziewczyny ze mną gadają.
Odpisz
14 września 2019, 15:01
Crouch to alliance
Odpisz