Zawsze to przeklęte koło!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2019, 20:46
Pamiętacie jak niektórym obcym z drugiej części doszły ewolucje i każdemu robiło się mokro kiedy Ziąb (który tak patrząc był jednym z fajniejszych kosmitów) zaczął wszystko podpalać?
Odpisz
14 września 2019, 20:47
ostateczne formy
Odpisz
14 września 2019, 20:49
I nie tylko "Drugiej części" (Drugiej serii) ale też z 1, bo kulopłot i dziki pysk również mieli ostateczne formy.
Odpisz
13 października 2019, 21:27
o tak
Odpisz
18 lutego 2020, 23:51
@krzysiulka10: Jezu, pamiętam ostatecznego dzikopyska xD
Prawie się posikałem, kiedy zaczął mówić
Odpisz
15 października 2019, 12:32
Dzikopysk najlepszy
Odpisz
14 października 2019, 21:53
ben10 szybcior!
Odpisz
14 października 2019, 01:10
Moi ulubieni kosmici z Ben10 to Diamentogłowy, Szybcior i Dzikie Pnącze
Odpisz
14 września 2019, 20:38
Inferno i Szybcior to byli najlepsi kosmici z orginalnej serii.
Odpisz
14 września 2019, 20:41
@Kultysta: Ja tam jeszcze Upgrade'a lubiłem.
Odpisz
14 września 2019, 20:42
@krzysiulka10: on też nie był zły.
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 20:45
@Kultysta: a ja lubiałem fantoma, benwilka(nie wiem czy on tak się nazywał) oraz benmumię (tu też nie pamiętam)
Odpisz
14 września 2019, 20:50
@RedText: Kiedyś nazywali się BenWilk i BenMumia, teraz nazywają się kolejno: Szybkołak i Snare-Oh
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 20:53
@krzysiulka10: Szybkołak brzmi ch*jowo
Odpisz
14 września 2019, 20:58
@RedText: A i BenViktor tera nazywa się Frankernszał.
Odpisz
14 września 2019, 21:02
@krzysiulka10: nie wiem co o tym myśleć
Odpisz
13 października 2019, 22:45
@RedText: Nie wiem, jak u ciebie, ale mnie od tych nazw mózg swędzi
Odpisz
13 października 2019, 23:52
@Kultysta: Ja zawsze lubiłem bateryjke czy jak to tam było
Odpisz
13 października 2019, 22:20
Aha czyli 3 pospute a czwarty rozp*****lone
Odpisz
13 października 2019, 20:34
Jacy byli wasi ulubieni kosmici? Moi to Ziąb, Dzikie pnącze i Wodny Nahaj
Odpisz
13 października 2019, 20:39
ku*wa czteroręki czy jak on tam
Odpisz
13 października 2019, 21:25
Ziąb, Mucha
Odpisz
13 października 2019, 21:48
Niby omiverse, ale i tak mi się podobał clockwork
Odpisz
13 października 2019, 20:27
Tak, raptus był niepotrzebnym zastępstwem szybciora.
Odpisz
14 września 2019, 22:47
Seria Upgrade Miała Zajebiste pomysły
Change my mind
Odpisz
14 września 2019, 22:02
Upośledzony jakiś
Odpisz
14 września 2019, 20:43
Pamietam jak ben 10 000 (chyba) spotkal bena 10 w tej pierwszej seri jak gwen ich przeniosla ben 10 000 zawsze był pod postacią szybciora kiedy nie walczył... Tak wiem że po ch*j wam ta informacja
Odpisz
14 września 2019, 20:41
Wiedzieliście, że Raptus jest troszkę wolniejszy od XLR8, ale za to silniejszy?
Odpisz
14 września 2019, 20:34
Szybcior był najbardziej zajebistym obcym Bena z oryginalnej 10
Change My Mind
Odpisz
14 września 2019, 20:36
Tylko Phantom/Upgrade
Odpisz
14 września 2019, 20:34
szybcior gicior blancior
Odpisz
14 września 2019, 20:34
Kosmici z pierwszej serii są najlepsi.
Odpisz