Mój kot chyba nie lubi jeździć samochodem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Co to takiego?
Przerwa na herbatkę
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2013, 19:28
Mój kot był trzymany w klatce i za pierwszym razem wydrapał sobie kilka pazurów, piana leciała mu z pyska i narobił do klatki...
Odpisz
4 października 2015, 14:32
@keil007: Ma wściekliznę.
Odpisz
21 sierpnia 2013, 22:35
Miauuu ty gnido tylko staniemy ! :D
Odpisz
21 sierpnia 2013, 12:16
A mój bardzo lubi.
Odpisz
20 sierpnia 2013, 23:06
Czyżby kobieta siadła za kółkiem ???
Odpisz
20 sierpnia 2013, 20:33
ja też :(
Odpisz
20 sierpnia 2013, 21:34
i ja...
Odpisz
20 sierpnia 2013, 20:02
Jak jeździsz maluchem to się nie dziwię...
Odpisz
20 sierpnia 2013, 19:21
No mój pies chyba też :D Strasznie jęczy jak trzeba zawieźć go do weterynarza.
Odpisz