W sumie to chyba każdy tak robił
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Deal życia
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 19:09
Ja lubię grappe, grappe, grappe
Odpisz
Edytowano - 3 października 2019, 18:47
Przypomniało mi się jak byłem w 4 klasie, i rano kupowałem przyrządy na geometrie. Kasjerka nie policzyła 20 groszy za ekierkę, o czym dowiedziałem się dopiero w szkole gdy obliczałem koszty przyrządów z nudów. I jak wracałem z mamą do domu do zaszliśmy do tego sklepu i przy kasie jak już płaciliśmy powiedziałem ,,Nie policzyła pani 20 groszy za ekierkę rano" i dałem jej 20 groszy.
Odpisz
26 września 2019, 19:27
Dzisiaj akurat w żabce brakło mi 20 groszy i mi kasjerka powiedziała że dołoży bo jestem stałym klientem.
Kocham ją.
Odpisz
26 września 2019, 19:37
@Jupap:
Odpisz
2 października 2019, 11:07
@DRAGON_POLSKA: Ironic
Odpisz
27 września 2019, 09:25
Ja zawsze przynosiłem na następny dzień, chyba że w szkole w piątek to w poniedziałek
Odpisz
27 września 2019, 07:24
Pierwszy mem o piesele który jest śmieszny
Odpisz
16 września 2019, 08:25
Ja raz przypadkowo wziąłem w warzywniaku 2 czosnki (chyba tak to się pisze) i zapłaciłem za jeden. Następnego dnia doniosłem
Odpisz
27 września 2019, 06:23
@Gh0st01: Ilość czosnku się określa w główkach czosnku bądź w ząbkach, jeśli kupujesz świeży w sklepie.
Odpisz
26 września 2019, 22:41
Ja zawsze donoszę tego samego dnia.
Odpisz
26 września 2019, 21:55
Ja zawsze donosiłem następnego dnia, aż doszło do tego momentu gdzie kasjerki nawet nie zapisywały mniejszych sum, i się dziwiły, że przynosiłem 20 groszy następnego dnia, bo już zapomninały
Odpisz
26 września 2019, 19:40
Mamby colowe, mam flashbacki
Odpisz
26 września 2019, 20:54
@JakePies: dzieciństwo...
Odpisz
26 września 2019, 20:02
Raz kupiłem kinder niespodzianke i miałem donieść ale zapomniałem.
Btw nastepny raz do tego sklepu przyszedłem 2 lata później
Odpisz
26 września 2019, 19:55
No super okradłes kogoś w ty kozak jestes pochwal sie kolegom 10 latkom i posłuchajcie chillwagonu albo cipki powysylaj na grupki na messenger czy co tam robią gówniarze co mysla ze są dorośli bo im ch*j staje
Odpisz
26 września 2019, 20:01
@Fafikens12: ohoho pan dorosły
Odpisz
26 września 2019, 23:55
@Fafikens12: Ale ty wiesz że pisanie takiego gówna nie sprawi że w oczach innych będziesz starszy?
Odpisz
27 września 2019, 06:48
@Rakiczan: gdzie ja tu napisałem ze uważam sie za pana dorosłego
Odpisz
26 września 2019, 19:43
przez PIS to wszystko drożeje
Odpisz
26 września 2019, 19:06
zuy pieseł
Odpisz
Edytowano - 16 września 2019, 18:20
Mi raz przypadkowo kupując twixy jeden wpadł do torby. Zauważyłem to dopiero w domu. Moje sumienie postanowiło więc przyjść jeszcze raz parę dni potem z tym twixem do biedry i wtedy za niego zapłacić.
Odpisz
16 września 2019, 07:51
Ja jak w lodziarni mi złotówki zabrakło to kurdee taki strach
Odpisz
16 września 2019, 07:51
@mlkla: doniosłem dzień po
Odpisz
16 września 2019, 08:36
@mlkla: mnie nie puszczali jak 20+ groszy nie miałam, nie wiem jakim cudem ci się z złotówką udało
Odpisz
16 września 2019, 11:19
@miki322: Bo już mi nałożyła lody
Odpisz
16 września 2019, 11:57
@mlkla: XD. No chyba że tak.
Odpisz