Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pan_Jazzie

18 maja 2021, 19:09

Ja lubię grappe, grappe, grappe

Avatar Memeforteca

Edytowano - 3 października 2019, 18:47

Przypomniało mi się jak byłem w 4 klasie, i rano kupowałem przyrządy na geometrie. Kasjerka nie policzyła 20 groszy za ekierkę, o czym dowiedziałem się dopiero w szkole gdy obliczałem koszty przyrządów z nudów. I jak wracałem z mamą do domu do zaszliśmy do tego sklepu i przy kasie jak już płaciliśmy powiedziałem ,,Nie policzyła pani 20 groszy za ekierkę rano" i dałem jej 20 groszy.

Avatar Jupap

26 września 2019, 19:27

Dzisiaj akurat w żabce brakło mi 20 groszy i mi kasjerka powiedziała że dołoży bo jestem stałym klientem.
Kocham ją.

Avatar DRAGON_POLSKA

26 września 2019, 19:37

Avatar gobo333

2 października 2019, 11:07

@DRAGON_POLSKA: Ironic

Avatar SynMarnotrawny

27 września 2019, 09:25

Ja zawsze przynosiłem na następny dzień, chyba że w szkole w piątek to w poniedziałek

Avatar mapiarz

27 września 2019, 07:24

Pierwszy mem o piesele który jest śmieszny

Avatar Gh0st01

16 września 2019, 08:25

Ja raz przypadkowo wziąłem w warzywniaku 2 czosnki (chyba tak to się pisze) i zapłaciłem za jeden. Następnego dnia doniosłem

Avatar XStuntManiac1

27 września 2019, 06:23

@Gh0st01: Ilość czosnku się określa w główkach czosnku bądź w ząbkach, jeśli kupujesz świeży w sklepie.

Avatar PaulinkaPaulincia

26 września 2019, 22:41

Ja zawsze donoszę tego samego dnia.

Avatar MituDestroyer

26 września 2019, 21:55

Ja zawsze donosiłem następnego dnia, aż doszło do tego momentu gdzie kasjerki nawet nie zapisywały mniejszych sum, i się dziwiły, że przynosiłem 20 groszy następnego dnia, bo już zapomninały

Avatar JakePies

26 września 2019, 19:40

Mamby colowe, mam flashbacki

Avatar drzewko_kokosowe1

26 września 2019, 20:54

@JakePies: dzieciństwo...

Avatar PanNiedzwiadek

26 września 2019, 20:02

Raz kupiłem kinder niespodzianke i miałem donieść ale zapomniałem.
Btw nastepny raz do tego sklepu przyszedłem 2 lata później

Avatar Fafikens12

26 września 2019, 19:55

No super okradłes kogoś w ty kozak jestes pochwal sie kolegom 10 latkom i posłuchajcie chillwagonu albo cipki powysylaj na grupki na messenger czy co tam robią gówniarze co mysla ze są dorośli bo im ch*j staje

Avatar PanNiedzwiadek

26 września 2019, 20:01

@Fafikens12: ohoho pan dorosły

Avatar Rakiczan

26 września 2019, 23:55

@Fafikens12: Ale ty wiesz że pisanie takiego gówna nie sprawi że w oczach innych będziesz starszy?

Avatar Fafikens12

27 września 2019, 06:48

@Rakiczan: gdzie ja tu napisałem ze uważam sie za pana dorosłego

Avatar XDczyIKSDE

26 września 2019, 19:43

przez PIS to wszystko drożeje

Avatar KayonPL

26 września 2019, 19:06

zuy pieseł

Avatar BDMVIP

Edytowano - 16 września 2019, 18:20

Mi raz przypadkowo kupując twixy jeden wpadł do torby. Zauważyłem to dopiero w domu. Moje sumienie postanowiło więc przyjść jeszcze raz parę dni potem z tym twixem do biedry i wtedy za niego zapłacić.

Avatar mlkla

16 września 2019, 07:51

Ja jak w lodziarni mi złotówki zabrakło to kurdee taki strach

Avatar mlkla

16 września 2019, 07:51

@mlkla: doniosłem dzień po

Avatar miki322

16 września 2019, 08:36

@mlkla: mnie nie puszczali jak 20+ groszy nie miałam, nie wiem jakim cudem ci się z złotówką udało

Avatar mlkla

16 września 2019, 11:19

@miki322: Bo już mi nałożyła lody

Avatar miki322

16 września 2019, 11:57

@mlkla: XD. No chyba że tak.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Deal życia

Niezniszczalne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka