Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2019, 11:42
Korwin jest fajny.
Odpisz
4 października 2019, 13:43
@MajnkraftAlusiek: Czemu na siłę komentujesz dosłownie każdy obrazek?
Odpisz
4 października 2019, 14:00
@Uruchamiacz: Bo mogę.
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:06
@MajnkraftAlusiek: ni
Odpisz
4 października 2019, 11:10
Na szczęście większość elektoratu Korwina nie ma praw wyborczych.
Odpisz
4 października 2019, 11:31
@Broski: Niestety *
Odpisz
5 listopada 2020, 15:20
@Broski: większość Razem nie ma praw wyborczych a Korwinisci to głównie 20-30 lat
Odpisz
5 listopada 2020, 19:35
Ach ta twoja słynna riposta "chyba ty".
Odpisz
5 listopada 2020, 21:23
@Broski: ah ta twoja słynna hipokryzja
Odpisz
16 września 2019, 23:02
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
16 września 2019, 23:03
xDDDDDD
Odpisz
17 września 2019, 08:46
xDDDDD
Odpisz
17 września 2019, 08:58
@Denom: xDdddd
Odpisz
17 września 2019, 15:58
co tu się odje**ło
xdddd
Odpisz
16 września 2019, 23:11
XDDDDD
Odpisz
16 września 2019, 22:56
Odpisz