A trzeba było siedzieć cicho
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2019, 19:12
Można kogoś zjechać bez przekleństw? Moszna.
Odpisz
7 października 2019, 07:45
@Crln_7: Ależ prącie bardzo.
Odpisz
3 października 2019, 16:55
Razem ze mną w drogę idź
Odpisz
1 października 2019, 20:58
Pora na destrukcje
Odpisz
27 września 2019, 18:19
pora na przygodę
Odpisz
26 września 2019, 21:47
Już myślałem, że ta "moda" na memy "Najlepsza osoba to" "Oznacz osobę, która...." przeniosła się na Jeja.... Uffff
Odpisz
17 września 2019, 18:34
Najlepszy użytkownik jeja to ja
Odpisz
26 września 2019, 17:52
@TheNoobBetterYou: dla mnie jest to Polski ziemniok
Odpisz
27 września 2019, 17:58
@TheNoobBetterYou: egoista
Odpisz
29 września 2019, 01:51
@TheNoobBetterYou: Dla mnie jesteś ;*
Odpisz
3 października 2019, 16:56
@TheNoobBetterYou: Nie jesteś numero uno * summon @Kolorblind *
Odpisz
17 września 2019, 18:34
Ahhh ona jest mega ale i tak lepsza Marcelina
Odpisz
17 września 2019, 18:37
@Oloest: najlepsza postać to i tak ona
Odpisz
17 września 2019, 18:40
@aJmThEbEsT: jest spoko ale i tak TEAM MARCELINA
Odpisz
17 września 2019, 18:41
@Oloest: I tak jest tylko jedna prawdziwa waifu
Odpisz
17 września 2019, 18:42
@Oloest: a idź pan
Odpisz
17 września 2019, 18:47
@Oloest: Why not both?
Odpisz
17 września 2019, 18:47
@aJmThEbEsT: nie znacie się...
Odpisz
17 września 2019, 18:50
@Kosa_W_Nosa: dobra, lodowy król to jednak najlepsze postać
Odpisz
17 września 2019, 19:07
ta wiem niestety
Odpisz
18 września 2019, 11:25
@aJmThEbEsT: kiedy wszyscy się kłócą o swoją waifu a ty po prostu wiesz że najlepszą waifu jest :
Odpisz
26 września 2019, 17:12
@Kosa_W_Nosa: pingwinki ♥•♥
Odpisz
17 września 2019, 18:33
Najfajniejsze jejaki to wszystkie.
Odpisz
17 września 2019, 18:34
@Polski_Ziemniok: Najfajniejsze jejaki to te z mózgiem
Odpisz
17 września 2019, 18:35
@aJmThEbEsT: nie obrażaj mnie :<<
Odpisz
17 września 2019, 18:35
@Polski_Ziemniok: ale ty masz mózg
Odpisz
17 września 2019, 18:36
@aJmThEbEsT: jeżeli pisze pracę na angielski o Karolaku to mam mózg?
Odpisz
17 września 2019, 18:36
@ten_koles: tak
Odpisz
17 września 2019, 18:38
@ten_koles: prawdopodobienie tak, ale karolak nie ma mózgu
Odpisz
17 września 2019, 18:38
@aJmThEbEsT: jest to kwestia sporna jest
Odpisz
17 września 2019, 19:22
@aJmThEbEsT: Nowe wojny klonów zapowiadają się całkiem nieźle
Odpisz
17 września 2019, 19:24
@Xenon77: to jest prawdziwa rewolucja
Odpisz
17 września 2019, 19:56
@ten_koles: Co to za twoja armia?
Odpisz
Edytowano - 17 września 2019, 20:17
@aJmThEbEsT: a ja jak się uczę o energi kwantowej to mam mózg?
Odpisz
Edytowano - 17 września 2019, 20:21
@Denom: o ye, big Brain
Odpisz
17 września 2019, 20:28
@aJmThEbEsT:
Odpisz
26 września 2019, 17:03
@Polski_Ziemniok: Nie, ja jestem najfajniejszy :)
Odpisz
17 września 2019, 18:54
A jeśli ktoś ma technikum z rozszerzoną biologią i chemią to jeszcze lepiej
Odpisz
17 września 2019, 18:33
najfajniejsze furasy to żadne
Odpisz
17 września 2019, 18:29
najfajniejsze chłopaki to poloniści
Odpisz