Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szalonememe

17 września 2019, 19:34

Ja chcę zobaczyć ten film. Wie ktoś może gdzie będzie dostępny?

Avatar Ajgorak

18 września 2019, 08:20

@szalonememe: w kinie

Avatar Kaladin

25 września 2019, 20:59

@szalonememe: W styczniu, nie wiadomo jeszcze, które kina go puszczą

Avatar Oloest

17 września 2019, 19:18

Obejrzałem zwiastun z 40 razy a teraz jeszcze raz chce

Avatar rydwan123

25 września 2019, 19:27

@Oloest: Co to za film?

Avatar Vosimo

25 września 2019, 19:33

@rydwan123: Jojo Rabbit

Avatar Stulej4

25 września 2019, 20:27

@Vosimo: JoJo part 9

Avatar Rddxrete

25 września 2019, 19:24

Jojo rabbit zapowiada się wspaniale

Avatar Timurydzi

25 września 2019, 18:36

no chyba ze kamery w polskich szkołach to atrapy, wtedy można jedynie nasluchiwac i obawiać się wejścia do klasy :P

Avatar Nihilista

25 września 2019, 18:50

@Timurydzi: ja mam ale nie działające

Avatar Aleksanders_

25 września 2019, 18:27

Jesteś w szkole specjalnej opie?

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 18:13

Ale nie ma kamer w klasach raczej, są tylko na korytarzach

Avatar KayonPL

25 września 2019, 18:07

Chcę na to iść. CHCĘ NA JOJO RABBIT!

Avatar Frutti56

17 września 2019, 18:42

jojo rabbit

Avatar Misiuuu

17 września 2019, 18:42

@Frutti56: nowy film zapowiada sie ciekawie

Avatar memediler

17 września 2019, 18:57

@Frutti56: dziwna ta adaptacja Jojo bizzare adventure live action
Prawda?

Avatar
GABIusz03

17 września 2019, 19:14

@memediler: Wielu mówi że to dzieciństwo storheima i jego standem jest jego wymyślony przyjaciel Hitler.

Avatar Oloest

17 września 2019, 19:18

@Misiuuu: 3 wojna światowa zapowiada się zajebiście

Avatar KayonPL

25 września 2019, 18:06

Adolf H. i jego potężna stójka Cyklon B
A nie...

Przecież hardkorowy nazista Frugo już ją ma.

Avatar aJmThEbEsT

17 września 2019, 18:43

Jakim cudem ktoś ma kamery w klasie jak ja ku*wa nawet mydła w łazience nie mam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Nie idź!

Przyszłość jest piękna

Papierowa szkoła posting

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka