Akurat ostatnio szukałem na necie odc z inazumy ale nie potrafiłem znaleźć. Pamiętam jak to kiedyś w telewizji oglądałem, ostatnio odc jaki wtedy widziałem to jak wygrali finały przeciwko temu co miał anielskie skrzydła jako skill
No reprezentacja gra piach, tyle że to jest tak jakbyś miał kim strzelić, miał kogo na bramke postawić, ktoś sie pokręci po obronie i czasem pobiega wzdłuż boiska. W klubach takie jednostki grają świetnie, bo mają komu zagrać, z kim poklepać, mogą na kimś polegać. A u nas brakuje takiego młodego Błaszczyka i Piszczka. W kadrze były takie problemy, że jak obrona i środek byly dopieszczone to nie miał kto akcji kończyć, jak atak i środek były w świetnej dyspozycji to obrona kulała, a jak mial kto bronić i kto strzelać, to nie było nikogo od rozgrywania
Sam się dziwiłem, ale naprawdę są tacy ludzie, dla których istnieje tylko nożna i nic więcej. Nie możesz być kibicem koszykarzy, siatkarzy czy skoczków, bo zaraz ci wyjadą z argumentem, że ,,to niszowy sport, a ty się tym podniecasz". Idąc takim tokiem rozumowania, to po co inne sporty? Przecież piłka jest tym jedynym słusznym.
ehhh kiedy wy zrouzmiecie że nie ma znaczenia jak ch*jowi będziemy w piłke, jak bardzo inne sporty będą popularne i tak sportem narodowym będzie piłka nożna
Też nie bardzo to rozumiem, ja wiem że popularność i w ogóle, ale czy aby na pewno zawsze trzeba iść za wszystkimi? Litwini kompletnie olali nożną, wpompowali masę kasy w kosza i do dzisiaj cieszą się z efektów, widząc że reprezentacja tak małego kraju należy do ścisłej światowej czołówki. To jest moim zdaniem dobra droga.
Komentarze
Odśwież8 października 2019, 17:00
Stand up
Odpisz
8 października 2019, 17:23
@hanibal212: stand up
Odpisz
8 października 2019, 23:39
@Saaaaasuke: if you love football!
Odpisz
9 października 2019, 21:14
@karrimozer: imazuma eleven (tak btw miałem nadzieję że śpiewamy po japońsku
Odpisz
9 października 2019, 22:53
@Saaaaasuke: hej!
Odpisz
10 października 2019, 07:03
@karrimozer: *muzyka*
Odpisz
10 października 2019, 10:42
@Saaaaasuke:
Tackle your fears with all your coarage
Odpisz
9 października 2019, 00:26
Akurat ostatnio szukałem na necie odc z inazumy ale nie potrafiłem znaleźć. Pamiętam jak to kiedyś w telewizji oglądałem, ostatnio odc jaki wtedy widziałem to jak wygrali finały przeciwko temu co miał anielskie skrzydła jako skill
Odpisz
8 października 2019, 23:39
inazuma eleven! odcinek gdy nowa szkoła raimon spotyka się ze starymi czlonkami inazumy 1
Odpisz
8 października 2019, 19:29
trójkąt równoramienny który ma jeden kąt wyżej niż dwa pozostałe bo inazuma
Odpisz
8 października 2019, 18:16
wgóregłos bo inazuma
Odpisz
8 października 2019, 15:14
No reprezentacja gra piach, tyle że to jest tak jakbyś miał kim strzelić, miał kogo na bramke postawić, ktoś sie pokręci po obronie i czasem pobiega wzdłuż boiska. W klubach takie jednostki grają świetnie, bo mają komu zagrać, z kim poklepać, mogą na kimś polegać. A u nas brakuje takiego młodego Błaszczyka i Piszczka. W kadrze były takie problemy, że jak obrona i środek byly dopieszczone to nie miał kto akcji kończyć, jak atak i środek były w świetnej dyspozycji to obrona kulała, a jak mial kto bronić i kto strzelać, to nie było nikogo od rozgrywania
Odpisz
17 września 2019, 20:41
Wgóręgłos bo Inazuma
Odpisz
17 września 2019, 23:10
@TheNoobBetterYou: Przez to, że macie te same awatary myślałem, że ten_koles wysłał jedną wiadomość cztery razy
Odpisz
17 września 2019, 20:41
Wgóręgłos bo Inazuma
Odpisz
17 września 2019, 23:09
@MemePaladin399: Przez to, że macie te same awatary myślałem, że ten_koles wysłał jedną wiadomość cztery razy
Odpisz
17 września 2019, 20:34
siatkarze są dobrzy
Odpisz
17 września 2019, 20:44
@Frutti56: To prawda, ale w umysłach polaczków tylko gała
Odpisz
17 września 2019, 20:47
Sam się dziwiłem, ale naprawdę są tacy ludzie, dla których istnieje tylko nożna i nic więcej. Nie możesz być kibicem koszykarzy, siatkarzy czy skoczków, bo zaraz ci wyjadą z argumentem, że ,,to niszowy sport, a ty się tym podniecasz". Idąc takim tokiem rozumowania, to po co inne sporty? Przecież piłka jest tym jedynym słusznym.
Odpisz
17 września 2019, 20:47
ehhh kiedy wy zrouzmiecie że nie ma znaczenia jak ch*jowi będziemy w piłke, jak bardzo inne sporty będą popularne i tak sportem narodowym będzie piłka nożna
Odpisz
17 września 2019, 20:58
@Palauball: I w tym leży problem, bo skoro jesteśmy w niej jako kraj słabi to po co to wszystko?
Odpisz
17 września 2019, 21:02
Też nie bardzo to rozumiem, ja wiem że popularność i w ogóle, ale czy aby na pewno zawsze trzeba iść za wszystkimi? Litwini kompletnie olali nożną, wpompowali masę kasy w kosza i do dzisiaj cieszą się z efektów, widząc że reprezentacja tak małego kraju należy do ścisłej światowej czołówki. To jest moim zdaniem dobra droga.
Odpisz
17 września 2019, 23:07
@Holandia: Nie ja za to odpowiadam, sorrka
Odpisz
17 września 2019, 20:43
moje oczy chyba dostały oczopląsu
Odpisz
17 września 2019, 20:36
Wgóregłos bo Inazuma
Odpisz
17 września 2019, 20:35
Wgóregłos bo Inazuma
Odpisz