Wyższe szkolnictwo to rzecz niebrzydka, ale czy ma jakieś praktyczne zastosowanie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2019, 22:08
Mordo kradną twoje memy na fb xd
Odpisz
28 września 2019, 02:14
@Ares011: O k*źwa! Kradzież moich memów na besty jeszcze bym przeżył, ale na Facebooka? Ten świat stacza się na psy...
Odpisz
18 września 2019, 12:06
Jaką fajną pracę polecacie co nie trzeba do niej dużo nauki?
(O kursie spawacza już wiem)
Odpisz
18 września 2019, 12:09
@Frutti56: magazynier, a jak jesteś po biol-chemie to bimbrownik.
Odpisz
18 września 2019, 12:09
@Frutti56: sprzedawanie się na Messengerze polecając coś z gazetek avon lub innego takiego dziadostwa
Odpisz
18 września 2019, 12:11
@aJmThEbEsT: tylko że z tego gówniana kasa jest
Odpisz
18 września 2019, 12:12
@Frutti56: no to mordowanie na zlecenie
Odpisz
18 września 2019, 12:15
@aJmThEbEsT:
Odpisz
18 września 2019, 16:35
@Frutti56: Transkrypcję. Mógłbyś nawet zacząć od razu i jest nieźle płatne
Odpisz
18 września 2019, 16:36
@geralt735: o co w tym chodzi?
Odpisz
18 września 2019, 16:41
@Frutti56: Czytałeś kiedyś wywiad? No to powiem Ci, że dziennikarz często po prostu nagrywa wywiad, a za doprowadzenie tego z formy audio do tej ,,Prasowej" odpowiada właśnie transkryptor. Mogę wysłać link do profesjonalnej strony o tym.
Odpisz
18 września 2019, 16:43
@geralt735: czyli ktoś taki monter?
Odpisz
18 września 2019, 16:48
@Frutti56: Słuchasz tekstu i zapisujesz go w formie poprawnego dramatycznie i logicznie tekstu.
Odpisz
18 września 2019, 16:48
@Frutti56: nie montujesz, tylko zapisujesz
Odpisz
18 września 2019, 16:57
@geralt735: brzmi bardzo łatwo
Odpisz
18 września 2019, 17:16
@Frutti56: Czasem czegoś nie słychać i trzeba niemało korygować, ale fakt - fajna rzecz.
Odpisz
18 września 2019, 17:18
@geralt735: Wszystko pięknie i w ogóle, ale można prosić o ten link?
Odpisz
27 września 2019, 23:49
@Frutti56: Kierowca ciężarówki
Odpisz
28 września 2019, 01:10
@Frutti56: Operator wózka widłowego, musisz zrobić tylko krótki kurs, ale tak to cię przyjmą z podstawowym wykształceniem i żadnych specjalnych Szkół nie musisz mieć, a od wujka Słyszałem że kasa też niezła...
Odpisz
18 września 2019, 12:11
Kiedy Twoja wychowawczyni robi program dla studentów na książkach dla studentów i mówi, że pójście po technikum na studia jest bezsensowne, bo będzie się robić to samo, a zamiast tych lat można nabyć doświadczenie w pracy...
2 W 1
Odpisz
18 września 2019, 13:46
@Towarzysz777: no nie do końca, na studiach dowiesz się więcej i będziesz miał tytuł magistra, który daje dużo możliwości
Odpisz
18 września 2019, 13:52
@CitroenBomba: Magister z zerowym doświadczeniem dostanie się do pracy szybciej niż technik z 4-letnim doświadczeniem? A wcale nie dowiesz się więcej, bo robią na tych samych książkach, ciekawostki można znaleźć na internecie prędzej
Odpisz
19 września 2019, 06:45
@Towarzysz777: ehh, zależy do jakiej pracy startujesz, na niektórych stanowiskach wymagane jest wykształcenie wyższe...
Odpisz
19 września 2019, 12:15
@CitroenBomba: Ahh właśnie, bo zapomniałem dodać, moja wina: Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej
Lub
Technik OŹE
Lub (jak nas wychowawczyni nazywa)
Goście od wiatraków =)
Odpisz
19 września 2019, 14:07
@Towarzysz777: szczególnie na takim kierunku warto mieć studia, żeby zarabiać lepiej, bez mgr będziesz co najwyżej pomocnikiem
Odpisz
18 września 2019, 12:43
>ty
>idzie
Odpisz
18 września 2019, 12:08
No i to jest mem! Brawo OPie, dzięki że mnie posłuchałeś
Odpisz