Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2019, 10:36
na prawde mnie zastanawiam dlaczego linuxowa propaganda tak dobrze dziala
osobiscie nie widze powodu w przesiadce z w10 na jakiegos miętusa a nawet jeśli to tylko i wyłącznie na mageię bo czyste dystro. mowicie ze w10 szpieguje,bloat ma łełe ale ku*wa nikt nie wspomina o tym ze to samo robi apple z iphoneami i macami oraz google z androidami,yutubem i chromebookami. wielkie korpo ściągaja dane by móc miec normalnie dobre rezultaty wyszukiwania i tyle w sumie. elo
Odpisz
2 listopada 2022, 20:03
@akoyne: haha tylko problen w tym że windows google (yt wchodzi w google) należy do jednej firmy
Odpisz
3 października 2019, 14:48
a ja się uczę macosa na studiach i cierpię straszliwie gdyż je**ć appla
Odpisz
3 października 2019, 20:25
@Krzyniu: OOF 100
Odpisz
3 października 2019, 20:26
@Error__404: przynajmniej są normalne myszki
Odpisz
3 października 2019, 20:36
@Krzyniu: Ja tam dopiero 1 liceum i mam zwykłe Windowsy, taki standard polskich szkół: ekran 4:3, intel pentium, 1 albo 2 gb ramu (nie pamietam szczerze) i jakimś cudem win 7 professional
Odpisz
21 stycznia 2020, 14:50
@Error__404: To u nas 4gb ram Celeron dość nowy w obudowie aio
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:11
@Janek1312: u nas win10 4 ram core 2 duo ewentualnie i5 i monitory 4:3 ale są takie ławki z 16:9
Odpisz
3 października 2019, 14:56
CJ otoczony przez pingwiny.
Odpisz
3 października 2019, 14:15
Kurde, jako jedyny z klasy mam linux, a w szkole tylko ja i moi bracia
Odpisz
18 września 2019, 14:48
w czym linux jest lepszy?
Odpisz
18 września 2019, 14:53
@Frutti56: friko, mniej/zero bloat, lepszy terminal i dużo różnych dystrybucji
Odpisz
18 września 2019, 15:23
@lulul: szkoda tylko że gier niewiele
Odpisz
18 września 2019, 16:57
@Frutti56: w czym? Wszystko jest łatwiejsze, bardziej intuicyjne, możesz wszystko zrobić z poziomu konsoli, serwery i najważniejsze JEST DARMOWY
Odpisz
18 września 2019, 17:14
@Frutti56: za darmo
Odpisz
18 września 2019, 22:05
@LertonMerton: ciekawe co za pies dał czerwoną
Odpisz
18 września 2019, 14:19
Kowalski opcje
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 14:22
@Oloest: Szefie, są tylko dwie opcje, rozstrzelamy albo torturujemy
Odpisz
18 września 2019, 14:43
KABOOM?
Odpisz
18 września 2019, 14:54
to roztrzelamy chyba że Ricko zajmie się torturami
Odpisz
18 września 2019, 14:56
hmm całkiem dobry pomysł, rico wyjmij piłę
Odpisz
18 września 2019, 15:23
a może go zostawimy?
Odpisz
18 września 2019, 15:27
to już zależy od was, ja idę zobaczyć parówkator
Odpisz
18 września 2019, 16:51
*rzyga piłą*
Odpisz
18 września 2019, 15:32
Odpisz
18 września 2019, 14:31
Hm, nie znam nikogo, kto używa linuxa
Odpisz
18 września 2019, 14:21
Ale MacOS to linux
Odpisz
18 września 2019, 14:36
@allduckslikewater: że co
Odpisz
18 września 2019, 14:42
@allduckslikewater: Co
Odpisz
18 września 2019, 14:51
@Edker: MacOS, Android, to wszystko linuxy
Odpisz
18 września 2019, 14:54
@allduckslikewater: unixy dałnie, tylko kernela mają wspólnego
Odpisz
18 września 2019, 15:00
@lulul: Dobra poje**ły mi się nazwy
Odpisz
18 września 2019, 14:14
Linux be like:
Odpisz