Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2019, 03:54
Tak troche przegryw time, skoro rozmawia się i zna się z jednym gościem
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 17:58
Poprzednią klasę miałem tak zajebistą, że 70% chłopaków było do śmieszkowania i każdy się rozumiał. Ale teraz mam problem, bo nowa klasa, no i ciężko mi zawierać znajomości, ale jak już mi się uda, to jestem całkowicie innym człowiekiem. Mam tak od dawna i teraz byłem pewny, że to się nie powtórzy, ale prawda jest jaka jest.
Szczerze nienawidzę tego. Najgorzej jest gdy w głowie przygotowuję się od kilku minut, żeby coś powiedzieć, a gdy już przychodzi do rzeczy, to albo coś spie**olę, albo nie wyduszę z siebie żadnego słowa.
Odpisz
18 września 2019, 21:02
@RedText: wiem że to zabrzmi banalnie ale mów wszystko co myślisz nawet jeśli co 5 słowo będzie głupotą to reszta będzie ok tylko nie obrażaj słuchacza
Odpisz
18 września 2019, 21:32
@Denom: no i ku*wa w tym problem, bo 1 w poprzedniej klasie byliśmy na takim poziomie znajomości, że potrafiliśmy po sobie jechać, że ło ho i nie powiem, przyzwyczaiłem się
2 nie mam zbytnio o czym mówić, bo nic ciekawego się ostatnio nie dzieje
Odpisz
21 września 2019, 18:24
@RedText: Ej, kolego, za kim jesteś?
*odpowiedź*
Hej, ja też, zostajemy kolegami
Odpisz
21 września 2019, 23:52
@RedText:
Odpisz
21 września 2019, 17:00
Potwory i Spółka.
Odpisz
21 września 2019, 17:26
@MajnkraftAlusiek: potworem jesteś ty
Odpisz
21 września 2019, 17:28
Ty jesteś.
Odpisz
21 września 2019, 17:33
@MajnkraftAlusiek:
Odpisz
21 września 2019, 17:09
ja mam ziomka z którym smieszkujemy, ale on sie poochorował to zacząłem smieszkować z grubym
Odpisz
18 września 2019, 19:53
Kiedy jesteś ziomkiem od śmieszkowania i twój jedyny przyjaciel nie przychodzi do szkoły:
Odpisz
18 września 2019, 20:38
Kiedy jesteś ziomkiem od śmieszkowania i twój jedyny przyjaciel przychodzi do szkoły:
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 18:38
To ja, ale nawet nie mam takiego ziomka i każdego dnia stoję pod ścianą
Odpisz
18 września 2019, 17:57
dziś tak miałem i musiałem cały dzień sam siedzieć
bo jest chory :(
Odpisz
18 września 2019, 17:52
to trzeba mieć ziomka awaryjnego
Odpisz
18 września 2019, 17:53
@Frutti56: i ziomka awaryjnego awaryjnego
Odpisz
18 września 2019, 17:54
@aJmThEbEsT: im więcej tym lepiej
Odpisz
18 września 2019, 17:54
@aJmThEbEsT: i ziomka awaryjnego awaryjnego awaryjnego
Odpisz
18 września 2019, 17:55
I ziomka awaryjnego awaryjnego awaryjnego awaryjnego
Odpisz
18 września 2019, 17:55
@CupOfWater: i ziomka awaryjnego awaryjnego awaryjnego awaryjnego awaryjnego
Odpisz
18 września 2019, 17:56
@aJmThEbEsT: I nagle okazuje się że jesteś ekstrawertykiem
Odpisz
18 września 2019, 17:56
@aJmThEbEsT: no i ziomka awaryjnego awaryjnego awaryjnego awaryjnego awaryjnego awaryjnego
Odpisz