Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2021, 19:09
Na szczęście go przywrócili:)
Odpisz
18 września 2019, 19:54
Co z tego? Jest jeszcze tyle stronek, gdzie można obejrzeć ogóra i to za darmo.
Po co robić burzę z gówna?
Jak nie tu, to gdzie indziej...
Np. właściciela/kierownika/uj wie kogo Biedronki też zabijesz, bo nie ma już w asortymencie np. Twoich ulubionych bułek, chipsów, czy pluszaków?
Odpisz
8 października 2019, 06:00
Uważam, że jakaś madka była by w stanie to zrobić.
Odpisz
8 października 2019, 11:07
@Przemek572: No dobra, ale mówię tu o normalnych osobach.
Odpisz
18 września 2019, 19:40
serio usunęli?
Odpisz
7 października 2019, 21:22
@Frutti56: Nie interesuje sie tym zbytnio, ale nie ma 1. części.
Odpisz
7 października 2019, 19:00
Legenda głosi, że na netflixie był czarny shrek
Odpisz
7 października 2019, 18:20
Dali Shreka 1 na netflixa wreszcie
Odpisz
7 października 2019, 18:04
I zbesczesic jego zwłoki jeszcze
Odpisz
7 października 2019, 18:05
a najlepiej go nie zabijac tylko boleśnie torturowac
Odpisz
18 września 2019, 20:39
haha bo szrek memeski zajebiste mm mm ulala
Odpisz
7 października 2019, 18:18
@nightcube:
Odpisz
18 września 2019, 19:56
Billy, nie chodzi o to, żeby go zabić tylko o to, żeby obrócić jego zwłoki w atomy
Odpisz
18 września 2019, 19:45
Myślę, że śmierć, to zbyt mała kara dla tego zwierzęcia, łagry 50 lat dla tego pana
Odpisz
18 września 2019, 19:47
@aJmThEbEsT:
Odpisz
18 września 2019, 19:47
@aJmThEbEsT: na 100 lat
Odpisz
18 września 2019, 19:49
@Oloest: tabletka na nieśmiertelność i do łagru na całe życie
Odpisz
18 września 2019, 19:50
@ten_koles: łooooo
Odpisz
18 września 2019, 19:53
@ten_koles: Ku*wa, zwolnij szatanie
Gdzie niby go zmieścimy?
Średnie życie pojedynczego więźnia w łagrze uwzględniliśmy na mniej więcej 2 lata.
Odpisz
18 września 2019, 19:51
Licencja wygasła czy jakiś inny powód usunięcia?
Odpisz
18 września 2019, 19:47
Z niego trzeba złożyć ofiarę bo śmierć to za mało
Odpisz
18 września 2019, 19:49
@Nuzjn: w sensie jakby był w czasach Azteków spaliny go żywcem
Odpisz
18 września 2019, 19:43
KU*WA BILLY NIS PIE**OL SIĘ PRZYNIEŚ CZOŁG
Odpisz
18 września 2019, 19:49
@Oloest: lepsza byłaby bomba atomowa
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 19:45
Dość tego!Litość nigdy nie była opcją!
Odpisz