memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 października 2019, 12:47
Co tam jest napisane? Bom ślepy
Odpisz
5 października 2019, 12:50
@mr_drewniak: walki pierwszaków w klatkach
5 października 2019, 12:51
@mr_drewniak: w nawiasie z zakładami
5 października 2019, 15:31
@Buszkopt: Dziękuję ci dobry człowieku.
19 września 2019, 09:45
Jak ktoś rozczyta czwarte to jest geniuszem
19 września 2019, 09:47
@benben7: skoszenie trawy na Gł onisku? Boisku?
19 września 2019, 10:03
@benben7: Skoszenie trawy na głównym boisku
5 października 2019, 14:10
@benben7: Skoszenie trawy na błoniach?
Edytowano - 5 października 2019, 14:31
@benben7: skosanie tczewy u m oniuklu
19 września 2019, 11:43
U nas zawsze była taka rozrywka, że siadamy se na schodach i patrzymy się jak 1-2 klasa zaczyna się nawalać. Śmieszny widok.
5 października 2019, 12:33
@Przemek572: nie tylko ty tak robiłeś
19 września 2019, 15:39
Dwóch wchodzi, jeden wychodzi! Toż to z '85
19 września 2019, 11:07
Dablju Dablju I
5 października 2019, 12:34
@MajnkraftAlusiek: Supersleem
19 września 2019, 10:38
To byłoby nawet spoko
19 września 2019, 10:16
energole w automacie mnie bardziej przekonują
19 września 2019, 09:49
U mnie w gimnazjum była arena
Trzech do środka! Wyjdzie jeden! Trzech do środka! Wyjdzie jeden!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 października 2019, 12:47
Co tam jest napisane? Bom ślepy
Odpisz
5 października 2019, 12:50
@mr_drewniak: walki pierwszaków w klatkach
Odpisz
5 października 2019, 12:51
@mr_drewniak: w nawiasie z zakładami
Odpisz
5 października 2019, 15:31
@Buszkopt: Dziękuję ci dobry człowieku.
Odpisz
19 września 2019, 09:45
Jak ktoś rozczyta czwarte to jest geniuszem
Odpisz
19 września 2019, 09:47
@benben7: skoszenie trawy na Gł onisku? Boisku?
Odpisz
19 września 2019, 10:03
@benben7: Skoszenie trawy na głównym boisku
Odpisz
5 października 2019, 14:10
@benben7: Skoszenie trawy na błoniach?
Odpisz
Edytowano - 5 października 2019, 14:31
@benben7: skosanie tczewy u m oniuklu
Odpisz
19 września 2019, 11:43
U nas zawsze była taka rozrywka, że siadamy se na schodach i patrzymy się jak 1-2 klasa zaczyna się nawalać. Śmieszny widok.
Odpisz
5 października 2019, 12:33
@Przemek572: nie tylko ty tak robiłeś
Odpisz
19 września 2019, 15:39
Dwóch wchodzi, jeden wychodzi!
Toż to z '85
Odpisz
19 września 2019, 11:07
Dablju Dablju I
Odpisz
5 października 2019, 12:34
@MajnkraftAlusiek: Supersleem
Odpisz
19 września 2019, 10:38
To byłoby nawet spoko
Odpisz
19 września 2019, 10:16
energole w automacie mnie bardziej przekonują
Odpisz
19 września 2019, 09:49
U mnie w gimnazjum była arena
Odpisz
19 września 2019, 09:47
Trzech do środka! Wyjdzie jeden! Trzech do środka! Wyjdzie jeden!
Odpisz