Woda droga. Mydło szkodzi.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2019, 15:43
Dlatego najlepszy jest prysznic, można się bardzo szybko umyć i mniej wody niż w wannie, ale to już zależy jak długo będziesz się myć
Odpisz
19 września 2019, 17:34
ja siedzę w prysznicy jakieś 10 minut rozmyślam jak zje**lem sobie życie... Oczywiście woda cały czas leci
Wychodzi na to że to ja marnuje najwięcej wody ;_;
Odpisz
19 września 2019, 17:34
@Spino21: to nie marnuj
Odpisz
9 października 2019, 14:14
@Spino21: tylko 10? Ja czasem 30 siedziałem
Odpisz
9 października 2019, 14:41
@Spino21: Dokładnie tyko ja tak siedzę 4 dłużej
Odpisz
9 października 2019, 14:43
@Suvallez: tylko 30? Ja czasami godzinę. Zdarzało się ze zasypiałem :D
Odpisz
9 października 2019, 17:59
@DUdEplg: tylko godzinę? Ja raz spędziłem całą dobę
Odpisz
9 października 2019, 19:05
@NesquikBoi: tylko dobę? Ja tam spędziłem cały tydzień
Odpisz
10 października 2019, 07:15
tylko tyle? Stary wszedł się wykąpać 9 lat temu i do tej pory nie wyszedł
Odpisz
10 października 2019, 07:17
@NesquikBoi: pewnie słabo tak nie móc wejść do łazienki
Odpisz
10 października 2019, 07:21
@Suvallez: na szczęście dwie mamy
Odpisz
10 października 2019, 07:26
@NesquikBoi: wygońcie go stamtąd
Odpisz
Edytowano - 10 października 2019, 18:35
@Suvallez: zamknął się na niewyobrażalną kombinację zaklęć ochronnych, nie ma szans go wyciągnąć, a po za tym ma stały dostęp do żubrówki, harnasia, bimbru dziadka Staszka i marsjanków więc jest to istota zbyt potężna
Odpisz
10 października 2019, 19:03
@NesquikBoi: zamów prostytutkę niech ona do niego przyjdzie on otworzy i wtedy po cichu wejdziesz, wpie**olisz wszystkie marsjanki i go powstrzymasz
Odpisz
10 października 2019, 20:07
@Suvallez: spróbuję, jak coś to napiszé
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:12
@NesquikBoi: udało się?
Odpisz
27 grudnia 2019, 11:03
@kasiakiku: tak! Zapomniałem was powiadomić ale udało się wyciągnąć starego. Wyszedł na wigilię
Odpisz
19 września 2019, 15:07
Well yes, bo tak jest nawet zdrowiej dla skóry. Jak się człowiek jakoś specjalnie nie spoci to powinien myć się co drugi dzień \___/
Odpisz
9 października 2019, 14:51
@BudowniczyMakaronu: ja tak robię ale to raczej z lenistwa niż z ochoty bycia zdrowym bo jakbym nie był leniwy to codziennie bym się mył
Odpisz
9 października 2019, 16:16
@BOSS111: to samo
Odpisz
9 października 2019, 14:26
Częste mycie skraca życie. Skóra się ściera i człowiek umiera.
Odpisz
9 października 2019, 14:40
to jakiś cytat że średniowiecza?
Odpisz
9 października 2019, 15:13
@Szoniko400: Nie, moja klasa, ale ich IQ twierdzi, że są ze średniowiecza
Odpisz
9 października 2019, 15:55
matka ci sie ściera a nie skóra
Odpisz
9 października 2019, 15:56
@yanusze: Moja mama wyjechała
Odpisz
19 września 2019, 18:10
Warga
Odpisz
19 września 2019, 15:33
No i ekologicznie
Odpisz
19 września 2019, 15:26
ok boomer
Odpisz
19 września 2019, 15:07
Ja nie mam pach, więc nie muszę się myć
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 15:39
@Frutti56: Więc tego, jak to jest pisać na Jeja bez rąk?
Odpisz
19 września 2019, 16:14
mama za mnie piszę, ja jej dyktuje
Odpisz
9 października 2019, 14:37
@Frutti56: Jak zareagowała jak pisałeś ,,kości w odbycie to mój sposób na życie"
Odpisz
9 października 2019, 15:25
@axis551: płakała
Odpisz
9 października 2019, 15:29
@Frutti56: A to teraz też pisze?
Odpisz
9 października 2019, 15:38
@axis551: jak zawsze
Odpisz
Edytowano - 9 października 2019, 15:48
@Frutti56: Pozdrawiam mamuśke
Odpisz
9 października 2019, 15:50
@Kangurur28: ona też cię pozdrawia
Odpisz
9 października 2019, 18:36
@Frutti56: Pewnie jesteś z niej dumny
Odpisz
19 września 2019, 15:05
Odpisz