memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 października 2019, 19:03
A odległa mroczna i dzika kraina gier?
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 18:39
Oni mają tam taką samą społeczność jak tu na memach, niby ta sama strona a wiemy o nich praktycznie nic
19 września 2019, 18:44
@aJmThEbEsT: normalnie nieodkryte tereny, jak Nieznane Regiony poza Zewnętrznymi Rubieżami. A może by tak się tam kiedyś wybrać?
ja tam chodzę codziennie
niestety, ta strefa jest skażona wysokim cringem co czyni ją wręcz niemożliwą do zdobycia i skolonizowania
19 września 2019, 18:45
@aJmThEbEsT: tam pogadajmy nie ma racji bytu
@Ptasznik: no tak, ale nie każdy to robi. Poza tym pod dowcipami jest zwykle mniej komentarzy niż tu. Chyba że czegoś nie wiem...
19 września 2019, 18:46
@ten_koles: To duży plus
19 września 2019, 18:47
@aJmThEbEsT: w takim razie lepiej się tam nie wybierać
19 września 2019, 18:48
myślę, że to najbezpieczniejsze rozwiązanie, niech oni tam się rozmnażają w ciszy harmonii i spokoju
19 września 2019, 18:49
@aJmThEbEsT: zgadnijcie co, pójdę tam na dwa dni
19 września 2019, 18:50
@aJmThEbEsT: w sumie (nie musicie się zgadzać) pod memami na głównej też jest sporo cringe’u i głupich komentarzy (napisanych po tym jak mem trafił na główną)
19 września 2019, 18:51
trudno się z tym nie zgodzić
jest to zbyt niebezpieczne, ale skoro chcesz to powodzenia.
poczekalnia i grupy dyskusyjne to jedyne normalne miejsca
weź to, przyda ci się broń w Nieznanych Regionach
19 września 2019, 18:52
@PoTeST: chcę dowiedzieć się czegoś o nich, dziś zrobię wstępne przeglądanie, piątek to dzień mojej pełnej inwigilacji
@ten_koles: tak, w sumie to poczekalnia jest jedną wielką grupą dyskusyjną, a każdy mem to nowy temat
19 września 2019, 18:53
zaraz będą dowcipy o tobie jak się czujesz na dowcipach
nie zapomnij zebrać dokumentów w postaci screenow
jeżeli okażą się wrogimi dzikusami to przyda się do niszczenia ich kulturalnego dorobku w stylu europejskim
uważaj na siebie.
19 września 2019, 18:55
do niszczenia potrzeba raczej ciężkiego sprzętu. Mogę dać działa jeśli chcesz
19 września 2019, 18:56
*ten wyższy dowcip*
19 września 2019, 18:57
myślę że najpierw należy się rozejrzeć, potem niszczyć
19 września 2019, 18:58
jak
Edytowano - 19 września 2019, 18:59
Znalazłem
@aJmThEbEsT: a i w ogóle znalazłem dowcipowego paladina WielkiSpod
Edytowano - 19 września 2019, 19:00
wow, chyba trzeba się jednak tam wybrać. Czas wyruszyć na rozpoznanie
19 września 2019, 19:03
każdy dział ma swojego paladyna
to ja idę się spakować i wyruszam tam w losowe
@aJmThEbEsT:
19 września 2019, 19:04
@aJmThEbEsT: mogę się wybrać z tobą?
19 września 2019, 19:05
@PoTeST: tak, pakuj sznur w razie co
19 września 2019, 19:06
@aJmThEbEsT: okay
19 września 2019, 19:40
wyślij mi potem raport żołnierzu
10 października 2019, 15:36
@aJmThEbEsT: ktoś musi być szpiegiem
19 września 2019, 18:38
Polecam wejść w komentarze na dziale gier
@MeliPL:
@ten_koles: czuję się jak stalker
@aJmThEbEsT: skąd masz to zdjęcie gadaj!
@ten_koles: dark web
Zapomniałem dodać tytuł, lecz to żadna strata skoro większość moich memów ma tytuły typu: hmm, tak, noo, tak było itp.
Kiedyś się tam działo
Dokładnie
czasem jest śmiesznie, ale nie często
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 października 2019, 19:03
A odległa mroczna i dzika kraina gier?
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 18:39
Oni mają tam taką samą społeczność jak tu na memach, niby ta sama strona a wiemy o nich praktycznie nic
Odpisz
19 września 2019, 18:44
@aJmThEbEsT: normalnie nieodkryte tereny, jak Nieznane Regiony poza Zewnętrznymi Rubieżami. A może by tak się tam kiedyś wybrać?
Odpisz
19 września 2019, 18:44
ja tam chodzę codziennie
Odpisz
19 września 2019, 18:44
niestety, ta strefa jest skażona wysokim cringem co czyni ją wręcz niemożliwą do zdobycia i skolonizowania
Odpisz
19 września 2019, 18:45
@aJmThEbEsT: tam pogadajmy nie ma racji bytu
Odpisz
19 września 2019, 18:45
@Ptasznik: no tak, ale nie każdy to robi. Poza tym pod dowcipami jest zwykle mniej komentarzy niż tu. Chyba że czegoś nie wiem...
Odpisz
19 września 2019, 18:46
@ten_koles: To duży plus
Odpisz
19 września 2019, 18:47
@aJmThEbEsT: w takim razie lepiej się tam nie wybierać
Odpisz
19 września 2019, 18:48
myślę, że to najbezpieczniejsze rozwiązanie, niech oni tam się rozmnażają w ciszy harmonii i spokoju
Odpisz
19 września 2019, 18:49
@aJmThEbEsT: zgadnijcie co, pójdę tam na dwa dni
Odpisz
19 września 2019, 18:50
@aJmThEbEsT: w sumie (nie musicie się zgadzać) pod memami na głównej też jest sporo cringe’u i głupich komentarzy (napisanych po tym jak mem trafił na główną)
Odpisz
19 września 2019, 18:51
trudno się z tym nie zgodzić
Odpisz
19 września 2019, 18:51
jest to zbyt niebezpieczne, ale skoro chcesz to powodzenia.
Odpisz
19 września 2019, 18:51
poczekalnia i grupy dyskusyjne to jedyne normalne miejsca
Odpisz
19 września 2019, 18:51
weź to, przyda ci się broń w Nieznanych Regionach
Odpisz
19 września 2019, 18:52
@PoTeST: chcę dowiedzieć się czegoś o nich, dziś zrobię wstępne przeglądanie, piątek to dzień mojej pełnej inwigilacji
Odpisz
19 września 2019, 18:52
@ten_koles: tak, w sumie to poczekalnia jest jedną wielką grupą dyskusyjną, a każdy mem to nowy temat
Odpisz
19 września 2019, 18:53
zaraz będą dowcipy o tobie jak się czujesz na dowcipach
Odpisz
19 września 2019, 18:53
nie zapomnij zebrać dokumentów w postaci screenow
Odpisz
19 września 2019, 18:53
jeżeli okażą się wrogimi dzikusami to przyda się do niszczenia ich kulturalnego dorobku w stylu europejskim
Odpisz
19 września 2019, 18:53
uważaj na siebie.
Odpisz
19 września 2019, 18:55
do niszczenia potrzeba raczej ciężkiego sprzętu. Mogę dać działa jeśli chcesz
Odpisz
19 września 2019, 18:56
*ten wyższy dowcip*
Odpisz
19 września 2019, 18:57
myślę że najpierw należy się rozejrzeć, potem niszczyć
Odpisz
19 września 2019, 18:58
Odpisz
19 września 2019, 18:58
jak
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 18:59
Znalazłem
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 18:59
@aJmThEbEsT: a i w ogóle znalazłem dowcipowego paladina
WielkiSpod
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 19:00
wow, chyba trzeba się jednak tam wybrać. Czas wyruszyć na rozpoznanie
Odpisz
19 września 2019, 19:03
każdy dział ma swojego paladyna
Odpisz
19 września 2019, 19:03
to ja idę się spakować i wyruszam tam w losowe
Odpisz
19 września 2019, 19:03
@aJmThEbEsT:
Odpisz
19 września 2019, 19:04
@aJmThEbEsT: mogę się wybrać z tobą?
Odpisz
19 września 2019, 19:05
@PoTeST: tak, pakuj sznur w razie co
Odpisz
19 września 2019, 19:06
@aJmThEbEsT: okay
Odpisz
19 września 2019, 19:40
wyślij mi potem raport żołnierzu
Odpisz
10 października 2019, 15:36
@aJmThEbEsT: ktoś musi być szpiegiem
Odpisz
19 września 2019, 18:38
Polecam wejść w komentarze na dziale gier
Odpisz
19 września 2019, 18:46
@MeliPL:
Odpisz
19 września 2019, 18:47
@ten_koles: czuję się jak stalker
Odpisz
19 września 2019, 18:47
@aJmThEbEsT: skąd masz to zdjęcie gadaj!
Odpisz
19 września 2019, 18:48
@ten_koles: dark web
Odpisz
19 września 2019, 18:48
Zapomniałem dodać tytuł, lecz to żadna strata skoro większość moich memów ma tytuły typu: hmm, tak, noo, tak było itp.
Odpisz
19 września 2019, 18:45
Kiedyś się tam działo
Odpisz
19 września 2019, 18:38
Dokładnie
Odpisz
19 września 2019, 18:38
czasem jest śmiesznie, ale nie często
Odpisz