Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Marowak12

20 września 2019, 20:17

Pragnę przypomnieć o egzystencji Jezus x Judasz na wypadek gdyby ktoś nie wiedział, że to istnieje, bądź zapomniał, że to istnieje

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 września 2019, 20:18

nie musisz mi o tym kurcze belka przypominać, ja czytałam za dużo fanfików o tym na AO3
to było zło
mówi to diabeł

Avatar
LastCloneTrooper

20 września 2019, 20:18

WTF. Wolałem nie wiedzieć

komentarz obrazkowy

Avatar DinoSummer

20 września 2019, 20:42

Avatar Gore_123

3 października 2019, 17:32

A czytałeś fanfic Hitler×Jezus?
Jak to czytałam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.

Avatar Kabootar

4 października 2019, 08:56

komentarz obrazkowy

Avatar
Hamiro

3 października 2019, 20:04

Może zamiast gadać o gównianej stronce Wattpada, pogadamy o lepszych opkach ( opowiadaniach ) ?

Avatar Aoi_Edelstain

3 października 2019, 18:25

Typowe ff na Rakpadzie, znaczyyyyy cudownej aplikacji Wattpad :)))))

Avatar Kahol05

20 września 2019, 20:31

Wysle ktoś szablon?

Avatar Aoi_Edelstain

3 października 2019, 18:24

Avatar rolewicz3

3 października 2019, 18:20

Ku*wa cały Warhammer. Rasy panów umierały przez... w sumie to niekończące się bandy wrogów z jakiejś nieznanej krainy. Największe persony tego świata umierały przez... no jednego zalało kilka tysięcy noname szczurów, inny zginął w wybuchu jak pełno noname rycerzy, pomimo bycia właściwie półbogiem, innego zadźgał niedoszły towarzysz broni, bo ten zabójca stwierdził, że jak ma żyć wraz z pewnym innym osobnikiem na jednej planecie to woli zakończyć świat (Gelt zadźgany przez Mannfreda, bo nie potrafił się pogodzić z tym, że wskrzeszono Nagasha do pomocy przy ratowaniu świata)...
Potem jeszcze zje**na próba wskrzeszenia wszystkich w "nowym" świecie/wymiarze bez tych głównych złych. Oczywiście przy tym pomijając pełno ciekawych postaci.

Avatar MajnkraftAlusiek

3 października 2019, 17:27

Ta wioska jest kanoniczna.

Avatar Frutti56

20 września 2019, 20:19

Przynajmniej nie jest nudno

Avatar Gryficowa

22 września 2019, 01:20

@Frutti56: Szczególnie jak jakiś twór się zakończył (Po GF zaczęłam więcej fanowskich wersji oglądać więc no xd)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ikony

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka