Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2019, 20:17
Pragnę przypomnieć o egzystencji Jezus x Judasz na wypadek gdyby ktoś nie wiedział, że to istnieje, bądź zapomniał, że to istnieje
Odpisz
Edytowano - 20 września 2019, 20:18
nie musisz mi o tym kurcze belka przypominać, ja czytałam za dużo fanfików o tym na AO3
to było zło
mówi to diabeł
Odpisz
20 września 2019, 20:18
WTF. Wolałem nie wiedzieć
Odpisz
20 września 2019, 20:42
Odpisz
3 października 2019, 17:32
A czytałeś fanfic Hitler×Jezus?
Jak to czytałam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.
Odpisz
4 października 2019, 08:56
Odpisz
3 października 2019, 20:04
Może zamiast gadać o gównianej stronce Wattpada, pogadamy o lepszych opkach ( opowiadaniach ) ?
Odpisz
3 października 2019, 18:25
Typowe ff na Rakpadzie, znaczyyyyy cudownej aplikacji Wattpad :)))))
Odpisz
20 września 2019, 20:31
Wysle ktoś szablon?
Odpisz
3 października 2019, 18:24
@Kahol05:
Odpisz
3 października 2019, 18:20
Ku*wa cały Warhammer. Rasy panów umierały przez... w sumie to niekończące się bandy wrogów z jakiejś nieznanej krainy. Największe persony tego świata umierały przez... no jednego zalało kilka tysięcy noname szczurów, inny zginął w wybuchu jak pełno noname rycerzy, pomimo bycia właściwie półbogiem, innego zadźgał niedoszły towarzysz broni, bo ten zabójca stwierdził, że jak ma żyć wraz z pewnym innym osobnikiem na jednej planecie to woli zakończyć świat (Gelt zadźgany przez Mannfreda, bo nie potrafił się pogodzić z tym, że wskrzeszono Nagasha do pomocy przy ratowaniu świata)...
Potem jeszcze zje**na próba wskrzeszenia wszystkich w "nowym" świecie/wymiarze bez tych głównych złych. Oczywiście przy tym pomijając pełno ciekawych postaci.
Odpisz
3 października 2019, 17:27
Ta wioska jest kanoniczna.
Odpisz
20 września 2019, 20:19
Przynajmniej nie jest nudno
Odpisz
22 września 2019, 01:20
@Frutti56: Szczególnie jak jakiś twór się zakończył (Po GF zaczęłam więcej fanowskich wersji oglądać więc no xd)
Odpisz