A co się tam konkretnie wydarzyło? Oglądałem angielski stream z tego, ale ciemno jak w dupiu, transmisja co chwila przerywała, a poza tym oglądałem tylko część bo potem znudzony wyłączyłem bo tylko stali i sobie fotki robili
@WybraniecZWI: Rozeszli się, jak gdyby nigdy nic. Raid przypominał raczej jakąś imprezę towarzyską. Jedyne, o czym można gadać, to jakie były przebrania czy plakaty.
@baarts: W sensie ten raid z założenia miał łamać prawo, bo prawo zakazywało wchodzenia do tajnych rządowych stref :-)
Bardziej niż "nie łamać prawa" bym powiedział że "nikt nie chciał być brutalnie rozstrzelany na miejscu przez uzbrojonych po zęby strażników" :-)
@DinoSummer: Ktoś kiedyś dał pomysł w komentarzach aby zrobić szturm na Watykan bo ponoć w katakumbach skrywane są różne relikwia, zwoje, złoto, Biblia Szatana itp...
Komentarze
Odśwież23 września 2019, 22:34
A co się tam konkretnie wydarzyło? Oglądałem angielski stream z tego, ale ciemno jak w dupiu, transmisja co chwila przerywała, a poza tym oglądałem tylko część bo potem znudzony wyłączyłem bo tylko stali i sobie fotki robili
Odpisz
24 września 2019, 13:28
@WybraniecZWI: Właśnie opisałeś cały RAID.
Odpisz
24 września 2019, 17:02
@tomzizek2: A jak się skończyło? W sensie weszli do tej strefy, nie weszli? Dali sobie spokój i poszli do domów? Strażnicy ich przepędzili?
Odpisz
24 września 2019, 18:56
@WybraniecZWI: Rozeszli się, jak gdyby nigdy nic. Raid przypominał raczej jakąś imprezę towarzyską. Jedyne, o czym można gadać, to jakie były przebrania czy plakaty.
Odpisz
24 września 2019, 19:31
@tomzizek2: Aha... No to rzeczywiście wstyd panowie :-)
Ale i tak nie mieliby szans, wystarczy obejrzeć filmik Globalisty odnośnie ataku
Odpisz
24 września 2019, 23:20
@WybraniecZWI: No nikt nie chciał łamać prawa np.
Odpisz
24 września 2019, 23:50
@baarts: W sensie ten raid z założenia miał łamać prawo, bo prawo zakazywało wchodzenia do tajnych rządowych stref :-)
Bardziej niż "nie łamać prawa" bym powiedział że "nikt nie chciał być brutalnie rozstrzelany na miejscu przez uzbrojonych po zęby strażników" :-)
Odpisz
20 września 2019, 23:18
Mam pomysł: Niech zrobią drugi raid, ale tym razem z Europejczykami.
Odpisz
21 września 2019, 00:03
@DinoSummer: Ktoś kiedyś dał pomysł w komentarzach aby zrobić szturm na Watykan bo ponoć w katakumbach skrywane są różne relikwia, zwoje, złoto, Biblia Szatana itp...
Odpisz
21 września 2019, 00:04
@Piket: Właśnie taka Strefa 51 wersja Europa...
Odpisz
23 września 2019, 15:25
@Piket: Strefa VAT/I/CAN
Odpisz
23 września 2019, 16:50
@Piket: To co, idziemy?
Odpisz
23 września 2019, 17:09
@Kyoko1278: A mieliśmy iść razem?... To może ja to zaniosę na swoje miejsce? O - O
Odpisz
23 września 2019, 17:14
@Piket: Znalazłem jeszcze gwoździe, staremu na pewno się przydadzą...
Odpisz
Edytowano - 23 września 2019, 17:23
@Piket: Nosz k**fa
Odpisz
21 września 2019, 00:03
ponoć ktoś padł tam już
Odpisz
23 września 2019, 15:43
@vince_: gościa strzelili w nogę i aresztowali, nic nadzwyczajnego
Odpisz
21 września 2019, 09:06
Teraz mozemy zrobić raid na Watykan lub na jakiś poligon, np. w Żaganiu
Odpisz
Edytowano - 23 września 2019, 15:15
@Kahol05: wole jednak uwolnić te dzieci więzione w podziemiach watykanu
U mnie w piwnicy przynajmniej jest materac na którym mogłyby spać
Odpisz
20 września 2019, 23:18
ludzie beda teraz z zazenowaniem udawac ze to nigdy nie mialo miejsca czy smieszkowac ze wyszlo jak zawsze?
Odpisz
21 września 2019, 08:42
oczywiście, że śmieszkować. My memiarze nigdy nie przepuścimy okazji do śmieszkowania.
Odpisz
20 września 2019, 23:39
Wyszło jak zwykle
Odpisz
20 września 2019, 23:07
Odpisz
20 września 2019, 23:04
Fajna czcionka OPie
Odpisz
20 września 2019, 23:05
@ten_koles: dzięki;3
Odpisz
20 września 2019, 23:04
My byśmy to lepiej zrobili
Odpisz
20 września 2019, 23:03
trudno się nie zgodzić
Odpisz