Dziwne zachowanie mojego psa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Ikony
Drewniany kominek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2013, 21:11
Jak go zobaczyłem od razu chciało mi się ziewnąć :D
Odpisz
25 sierpnia 2013, 06:57
A mi jak przeczytałem ten komentarz. :)
Odpisz
23 sierpnia 2013, 16:03
jezu jaki pies :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 04:10
O emo laska :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:50
@ninja618: co ty mnie śledzisz?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:51
tak
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:51
a co ?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:53
@ninja618: nie no nic ;)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:53
grrrrrrr :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:54
@ninja618: no nie bądź zły :(
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:56
:D hau hau hau
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:57
@ninja618: teraz będziesz szczekać, wcześniej warczysz, a jeszcze wcześniej chcesz głaskać ??? nie rozuumiem cię
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:58
miauuuuu :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:59
@ninja618: ????? ja niemoge
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:59
@ninja618: ***a ale zwierzyniec idę po shotguna może będzie co na obiad
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:59
@ninja618: poddaje się wygrałeś ( chociaż nie wiem czemu i co ) :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:00
@Siedze: HAU HAU HAU Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:02
Jestem takim pieskem i kotkiem na raz
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:04
@ninja618: nie wykluczam tego chociaż przychodzą mi czarne scenariusze do głowy...
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:08
@ninja618: nie wnikaj
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:14
ale jakie ? :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:18
@ninja618: nie ważne ( czarne)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:19
No prosze koteczku :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:21
@ninja618: tylko się nie śmiej ( wiem że mam zrytą psychikę) jesteś mutantem i mrocznym kosiarzem w jednym który szczeka i miauczy
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:22
Ej to jestem ja :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:23
@ninja618: nie ja prosze tylko ie to
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:24
muahahahahhaha grrrrrrrrrrrrrr! :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:26
@ninja618: o mój pikachu tylko nie to
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:28
miau miau miau hau hau hau hau hau lizu liz :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:28
@ninja618: pikachu ratunku :(
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:29
Lizu lizu lizu liz liz
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:30
@ninja618: dobra przestań, bo zaczynałam cię lubieć :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:31
lizu lizu lizu miauuuu :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:35
@ninja618: ej przestań, a tak w ogóle mam nowy avatar emochu :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:35
lubie cie :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:36
@ninja618: dzięki :D ja cb też
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:37
Mam dziewczyne wiesz? :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:43
@ninja618: ja tylko pisze, że cię lubię to chyba nic złego?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:44
Grrrrrrr mam ją rzucić dla ciebie ?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:46
@ninja618: czy twoja dziewczyna to Dragenesti ?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:48
tak i ją kocham wiesz?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:51
@ninja618: no i właśnie to chciałam przeczytać :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:51
emo lubię ciebie ale naprawdę lubię jak przyjaciółkę :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:53
@ninja618: dzięki ja cb też i tak w ogóle to napisz do Dragenesti bo może być troche zazdrosna, bo napisałam uśmieszek na twoim profilu
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:54
zaproś mnie do znajomych ok?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:56
@ninja618: wierz co ja mam konto od niedawna i może ty mnie zaproś, bo ja do końca nie wiem jak się o robi dobrze?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:57
ja też nie wiem za bardzo ale spróbuje :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:58
@ninja618: ok dzięki :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:58
Spoko
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:59
@ninja618: o i udało ci się :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 17:07
emo
Odpisz
23 sierpnia 2013, 19:07
Czyżby trzymał tam narkotyki? A może mięso? Ludzkie mięso?
Odpisz
23 sierpnia 2013, 16:28
ten pies ziewa,ludzie...
Odpisz
23 sierpnia 2013, 15:23
A może ten pies po prostu ziewa ?
Odpisz
23 sierpnia 2013, 15:21
Pewnie do nich nasrał xD
Odpisz
23 sierpnia 2013, 15:21
On prawdopodobnie po prostu ziewa, ale złowieszczo to wygląda ;)
Odpisz
23 sierpnia 2013, 15:07
trzyma tam martwe króliki :3
Odpisz
23 sierpnia 2013, 18:26
@jacek1s: niedobra kanapka!
Odpisz
23 sierpnia 2013, 18:29
@jacek1s: Albo psie prostytutki ;_;
Odpisz
23 sierpnia 2013, 23:16
@jacek1s: Albo spleśniałe kanapki.
Odpisz
25 sierpnia 2013, 06:58
@Domijeja: Albo psie kondomy. :D
Odpisz