memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 października 2019, 22:19
Nie jestem pełnoletni
Odpisz
14 października 2019, 18:56
Wizy wtedy były jeszcze potrzebne
21 września 2019, 13:42
Bo wiedziałem że to będzie gówno i nie miałem jak? Proste i logiczne
21 września 2019, 12:18
Nie trzeba brać udziału w meczu aby powiedzieć że mecz i wynik był ch*jowy
21 września 2019, 12:17
no daleko
21 września 2019, 12:16
Bo bilety na samolot kosztują.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 października 2019, 22:19
Nie jestem pełnoletni
Odpisz
14 października 2019, 18:56
Wizy wtedy były jeszcze potrzebne
Odpisz
21 września 2019, 13:42
Bo wiedziałem że to będzie gówno i nie miałem jak? Proste i logiczne
Odpisz
21 września 2019, 12:18
Nie trzeba brać udziału w meczu aby powiedzieć że mecz i wynik był ch*jowy
Odpisz
21 września 2019, 12:17
no daleko
Odpisz
21 września 2019, 12:16
Bo bilety na samolot kosztują.
Odpisz