Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryko1234

19 kwietnia 2023, 18:36

Bo tak działa fizyka xD

Avatar bumbusiek

24 sierpnia 2013, 22:37

gdyby wszystko było takie proste to byłyby elektrownie na Greenlandi

Avatar Tomasz95

13 czerwca 2015, 15:27

@bumbusiek: Albo na pustyniach. Zimno w nocy i gorąco w dzień.

Avatar rousered

15 sierpnia 2018, 17:57

@Tomasz95: to tak nie działa musi być temperatura kubka większa niż w pomieszczeniu więc by nie pykło bo tylko temperatura powietrza jest inna

Avatar sloikmajonezu

22 grudnia 2015, 22:16

Magiczne ogniwo Peltiera za 30zł a ponieważ jest tam ''dziabnięte jabłuszko'' to kosztuje pewnie 1000zł.

Avatar Artusan

24 sierpnia 2013, 14:46

Shut up and take my money :D

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2013, 15:26

a teraz banda gimbusów będzie się jarać ogniwem peltiera...

Avatar Czart2

23 sierpnia 2013, 20:34

to nie jest ogniwo peltiera. Ogniwo peltiera generuje lub odpiera energię cieplną za pomocą energii elektrycznej. a ten cosik generuje energię elektryczną za pomocą zmian temperatury.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2013, 13:44

@Czart2: owszem to jest ogniwo peltiera. Powiedz mi tylko tak z mojej ciekawości czy miałeś kiedyś w ręce takie ognwio i próbowaleś się nim bawić inaczej niż tylko wsadzić do komputera i zapomnieć??

Avatar Czart2

24 sierpnia 2013, 22:51

owszem miałem, próbowałem sie nim bawić ale nie doszedłem jak zrobić z niego generator. Może powiesz mi jak? Bardzo interesuje sie tego typu rzeczami i chciałbym wiedzieć.

Avatar Czart2

24 sierpnia 2013, 23:41

Dobra już wiem. Poczytałem na temat zjawiska Seebecka. Wcześniej czytałem o termoparach ale nie skojarzyłem.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2013, 15:11

@Czart2: masz u mnie plusa za pracę własną i znalezienie informacji o zjawisku Seebecka :D żeby tylko wszyscy internauci byli tak pracowici... ;)

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2013, 12:43

IMPOSIBLE

Avatar Czart2

23 sierpnia 2013, 12:39

kupić takich kilka, wrzucić do gejzeru, Endless energy :D

Avatar phoenix1415

23 sierpnia 2013, 11:00

bo łatwiej kupić taki gadżet w sklepie niż podłączyć ładowarkę do gniazdka.

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2013, 11:10

@phoenix1415: Chodzi o to że nie wydajesz zbędnej kasy na prąd , a jakby twoja herbata/kawa okazała się za gorąca to zaraz ją schłodzisz i jednocześnie naładujesz baterię prądem cieplnym.

Avatar komerek

23 sierpnia 2013, 09:50

Na zimne to by mi sie nie przydalo bo zimne zazwyczaj wypijam w ciagu kilku chwil.

Avatar shark2199

23 sierpnia 2013, 09:25

NIE MA WEJŚCIA MICRO-USB!
Dupa nie gadźet.

Avatar Gospel

23 sierpnia 2013, 09:12

ale pożyteczne , można zrobić se kawę i naładować telefon , tak jakby 2 w cenie 1

Avatar neo5656

23 sierpnia 2013, 08:27

Kolejny bezsensowny gadżet... ludzie naprawdę nie mają co robić z czasem.

Avatar kacperek2417

23 sierpnia 2013, 08:13

Ciekawe kto to wynalazł.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Nie idź!

Płać pan

Brawo za czujność!

Fajnie że odpowiedzieli

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka