Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2019, 18:36
Oj, bez przesady. Ja mam ryj jak szpadel nad Dunajem, a jestem dość blisko żeby coś tam było z taką jedną. Przynajmniej taką mam nadzieję...
Odpisz
7 października 2019, 09:26
do mnie jakaś alternatywka na fb pisała i mówiła że kiedyś na mnie miała k r a s z a jak mnie zobaczyła na jeja xD
a wy co, przegrywy
Odpisz
7 października 2019, 11:00
@Krzyniu: lul
Odpisz
7 października 2019, 10:36
Ku*wa że dopiero teraz o tym się dowiedziałem no cóż
Odpisz
7 października 2019, 09:46
Film?
Odpisz
7 października 2019, 09:51
@BardzoOryginalnaNazwa: Ile ty masz lat?
Miś się nazywa na YT jest dostępny
Odpisz
Edytowano - 7 października 2019, 10:11
@SpokoLoko420: Raz oglądałam, ale dawno. I jakoś tego nie pamiętam
Odpisz
7 października 2019, 09:35
Film.
Odpisz
7 października 2019, 09:40
@MajnkraftAlusiek: po ch*j piszesz te komentarze
Odpisz
7 października 2019, 09:17
Da ktoś format?
Odpisz
22 września 2019, 21:26
Hail #przegryw
Odpisz
22 września 2019, 19:42
Nie liczy się wygląd tylko charakter
Odpisz
22 września 2019, 19:43
@MeliPL: czyli jedno z kłamstw powtarzanych przez dobrze wyglądających ludzi
Odpisz
22 września 2019, 19:44
@Ainz_Ooal_Gown: Tylko, że to prawda, ja brzydki nie jestem ale mam ch*jowy charakter i przez to nikt mnie nie chce
Odpisz
22 września 2019, 19:49
@MeliPL: charakter też się liczy ale jeśli jesteś brzydki to masz zdecydowanie mniejsze szanse na znalezienie partnera niż jeśli jesteś piękny polecam obejrzeć film http://youtu.be/cuQ1t56lSw0
Odpisz
22 września 2019, 19:59
@Ainz_Ooal_Gown: Bez przynęty trudno złapać cokolwiel, ale bez dobrej wędki nie utrzymasz zdobyczy zbyt długo
Odpisz
Edytowano - 22 września 2019, 20:00
@Ainz_Ooal_Gown: Tak naprawdę wygląd to tylko pierwsze wrażenie, charakter jest ważniejszy na dłuższą metę
Odpisz
Edytowano - 22 września 2019, 20:43
@MeliPL: a ja tam uważam że charakter mimo wszystko sama wzięłam się ostatnio za siebie, schudłam zmieniłam fryzurę styl nauczyłam się robić makijaż a i tak nie mam znajomych guess why bo jestem zje**na
Odpisz
22 września 2019, 20:39
[*] F
Stanisław Mikulski
Odpisz
22 września 2019, 19:44
Można też się wziąć za siebie by być dobrym, wartościowym człowiekiem i osiągnąć sukces
Ale jak urodziłeś się w patologii to przeje**ne
Odpisz
22 września 2019, 19:44
to mi sie udało
Odpisz
22 września 2019, 19:42
Brakuje mi tylko dobrego ryja
Odpisz