memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 listopada 2019, 09:38
I tak powinno się reklamować.
Odpisz
26 września 2019, 07:30
Może woli pepsi?
25 września 2019, 19:11
Przynajmniej jest dobrze widoczny
23 września 2019, 14:31
Na reklamę firmy by się przydało
23 września 2019, 08:10
Czyżby Norwegia?
23 września 2019, 07:24
Ale działa
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 listopada 2019, 09:38
I tak powinno się reklamować.
Odpisz
26 września 2019, 07:30
Może woli pepsi?
Odpisz
25 września 2019, 19:11
Przynajmniej jest dobrze widoczny
Odpisz
23 września 2019, 14:31
Na reklamę firmy by się przydało
Odpisz
23 września 2019, 08:10
Czyżby Norwegia?
Odpisz
23 września 2019, 07:24
Ale działa
Odpisz