Dobrze, że wyrosłem na ludzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Chciał tylko pomóc
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2019, 17:39
nie wiecie co kiedys napisałem XD
Odpisz
11 października 2019, 22:28
pochwal się
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:21
@Ten_Leniacz_Netu24: ima still waiting darling
Odpisz
17 października 2019, 12:57
Na szczęście ja byłem na jeja od dawna, ale bez konta, więc zakładając je wiedziałem co i jak i nie pisałem głupich komentarzy. Chyba
Odpisz
12 października 2019, 15:56
Gdzieś na jeja jest moja pierwasza "Creepypasta" o mlp. Dobrze że usunełam konto
Odpisz
11 października 2019, 18:16
coś czuję że to będę ja
Odpisz
11 października 2019, 17:14
Odpisz
11 października 2019, 17:53
@Tymek590: serio omiałeś ten sam awatar
Odpisz
Edytowano - 11 października 2019, 17:56
@aibox666: awatar obecny miesza się z że starym ze starego komentarza więc niewiadomo
Odpisz
11 października 2019, 18:03
ok dzięki
Odpisz
11 października 2019, 18:08
@aibox666: miałem lwa pieseła
Odpisz
11 października 2019, 17:02
O tak to prawda
Odpisz
23 września 2019, 13:47
Moje komentarze nadal są zje**ne
Odpisz
23 września 2019, 17:48
@Mimikkyu: Ale pierwszy stopień do poprawy to akceptacja, zatem piona
Odpisz
23 września 2019, 17:49
@Towarzysz777: h5
Odpisz
23 września 2019, 13:52
Matko lepiej żeby nikt nie wiedział co ja na poczãtku pisałam gdy zaczynałam się przyzwyczajać do Jeja.
Odpisz
23 września 2019, 13:55
@PaniDama: W losowych sprzed kilku lat widziałem kilka :P
Odpisz
23 września 2019, 13:56
@Towarzysz777: o matko to straszne...
Odpisz
23 września 2019, 13:58
@PaniDama: Teraz co piszesz nie jest lepsze
Odpisz
23 września 2019, 13:59
Wiem o tym. Tego nie da się zmienić.
Odpisz
23 września 2019, 14:05
@PaniDama: ja używałem emotek
Odpisz
23 września 2019, 16:22
@Nokia_701: warto wiedzieć
Odpisz
23 września 2019, 14:43
nho kardzy posechodzil przez to terazrz jestem zajebizdy a wcesnihej h*jek bylem ktqetge
Odpisz
23 września 2019, 14:44
@Mrpoker: 🔒
Odpisz
23 września 2019, 14:51
@remigiuszkam8: cho nmnie kuludxujez bic sie hces hoc na fmme jestem tomash karolak
Odpisz
11 października 2019, 21:25
@Mrpoker: co ku*wa ?
Odpisz
25 października 2019, 16:50
@Xx_pzoltek_xX: no rze ja kiedysh frajesrskom szmulom bylhmel ale tera to jesthem zajebisty
Odpisz
23 września 2019, 13:37
Powiało grozą
Odpisz
Edytowano - 23 września 2019, 13:42
@Frutti56: za co te wdółgłosy? Przecież ten komentarz nie jest zły
Odpisz
23 września 2019, 14:13
Być może zrobili to jego wrogowie.
Odpisz
23 września 2019, 14:12
Ja tam moje komentarze miałem w miarę ogarnięte
Odpisz
23 września 2019, 14:11
Największy koszmar.
Odpisz
23 września 2019, 14:05
Moje są jeszcze bardziej
Odpisz
23 września 2019, 13:38
Ta sul
Odpisz