Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Jeszcze jak
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2019, 10:00
Kruszonka najlepsza ale ją się wsypuje a nie liże z palców
Odpisz
24 września 2019, 14:58
@moses: Palce i tak uwalasz przy dotykaniu chipsów
Odpisz
24 września 2019, 14:59
@Towarzysz777: ale nie aż tak
I wsypuje się wygodniej porostu
Odpisz
8 października 2019, 22:05
@moses: Chodzi o to, że jak zeżresz całą paczkę to ci zostaje na palcach. I wtedy je oblizać trzeba
Odpisz
8 października 2019, 22:26
tak a potem wsypujesz kruszonke
Odpisz
8 października 2019, 22:30
@moses: otóż to
Odpisz
Edytowano - 24 września 2019, 13:02
Aż przypomniały mi się Rattlesnakes fries z taco Bell. Najlepsze żarło ever. Grubaśne frytki w panierce z cipsów doritos, polane masą sera i obsypane potężną dawką przyprawy z doritosów i kruszonką z doritos. Ten kto na to wpadł zasługuje na beatyfikację
Odpisz
8 października 2019, 18:04
@Graids: jakby ktoś był ciekawy
Odpisz
8 października 2019, 19:14
@Lekki69: a w Polsce będzie Taco Bell?
Odpisz
8 października 2019, 19:15
@Ruski_Gandalf: To tylko kwestia czasu, kiedy będzie.
Odpisz
8 października 2019, 19:17
@Legolas9988: bo w 1993 wybudowali, ale słabo sie przyjeło, a teraz podobno mają wrócić
Odpisz
8 października 2019, 19:57
@Ruski_Gandalf: No mam nadzieję że będzie. I chciałbym jeszcze Wendy's, Chick-fil-A, DQ, Jack on the box, Arby's i Domino's Pizza, o ile tego ostatniego nie ma w Polsce.
Odpisz
8 października 2019, 20:25
@Legolas9988: domino jest, zamawiałem u siebie nawet. Dość drogo, a dupy nie urywa.
Odpisz
Edytowano - 8 października 2019, 21:07
@Lekki69: To w takim razie już bez Domino's.
Edit: Wszystko.
Odpisz
Edytowano - 8 października 2019, 22:03
@Legolas9988: Jest aktualnie (dane z sierpnia) pod nazwą dominium (w Krakowie są dwie)
Ale pizza hut lepsze
Odpisz
8 października 2019, 22:21
I to bez porównania.
Odpisz
8 października 2019, 19:10
serio w tedy liżecie palce?
Odpisz
8 października 2019, 19:10
a kto nie?
Odpisz
8 października 2019, 18:04
Kuf Drahrepus wie co dobre.
Odpisz
8 października 2019, 18:50
@Keraton: Generał Kuf, jak ja go szanuje <3
Odpisz
8 października 2019, 18:10
Na zdjęciu jest paczka chipsów, a typek je nachosy, poza tym git.
Odpisz
24 września 2019, 11:30
Kto tak nie robił ?
Odpisz
8 października 2019, 17:15
ja wsypywałem sobie zawsze
Odpisz
8 października 2019, 17:08
To obrzydliwe, teraz zawsze mi się to będzie przypominać :(
Odpisz
24 września 2019, 09:59
Proszek najlepszy
Odpisz