Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar moses

24 września 2019, 10:00

Kruszonka najlepsza ale ją się wsypuje a nie liże z palców

Avatar Towarzysz777

24 września 2019, 14:58

@moses: Palce i tak uwalasz przy dotykaniu chipsów

Avatar moses

24 września 2019, 14:59

@Towarzysz777: ale nie aż tak
I wsypuje się wygodniej porostu

Avatar
Konto usunięte

8 października 2019, 22:05

@moses: Chodzi o to, że jak zeżresz całą paczkę to ci zostaje na palcach. I wtedy je oblizać trzeba

Avatar moses

8 października 2019, 22:26

tak a potem wsypujesz kruszonke

Avatar
Konto usunięte

8 października 2019, 22:30

@moses: otóż to

Avatar Graids

Edytowano - 24 września 2019, 13:02

Aż przypomniały mi się Rattlesnakes fries z taco Bell. Najlepsze żarło ever. Grubaśne frytki w panierce z cipsów doritos, polane masą sera i obsypane potężną dawką przyprawy z doritosów i kruszonką z doritos. Ten kto na to wpadł zasługuje na beatyfikację

Avatar Lekki69

8 października 2019, 18:04

@Graids: jakby ktoś był ciekawy

Avatar Ruski_Gandalf

8 października 2019, 19:14

@Lekki69: a w Polsce będzie Taco Bell?

Avatar Legolas9988

8 października 2019, 19:15

@Ruski_Gandalf: To tylko kwestia czasu, kiedy będzie.

Avatar Ruski_Gandalf

8 października 2019, 19:17

@Legolas9988: bo w 1993 wybudowali, ale słabo sie przyjeło, a teraz podobno mają wrócić

Avatar Legolas9988

8 października 2019, 19:57

@Ruski_Gandalf: No mam nadzieję że będzie. I chciałbym jeszcze Wendy's, Chick-fil-A, DQ, Jack on the box, Arby's i Domino's Pizza, o ile tego ostatniego nie ma w Polsce.

Avatar Lekki69

8 października 2019, 20:25

@Legolas9988: domino jest, zamawiałem u siebie nawet. Dość drogo, a dupy nie urywa.

Avatar Legolas9988

Edytowano - 8 października 2019, 21:07

@Lekki69: To w takim razie już bez Domino's.
Edit: Wszystko.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 października 2019, 22:03

@Legolas9988: Jest aktualnie (dane z sierpnia) pod nazwą dominium (w Krakowie są dwie)
Ale pizza hut lepsze

Avatar Legolas9988

8 października 2019, 22:21

I to bez porównania.

Avatar
Konto usunięte

8 października 2019, 19:10

serio w tedy liżecie palce?

Avatar Ruski_Gandalf

8 października 2019, 19:10

a kto nie?

Avatar Keraton

8 października 2019, 18:04

Kuf Drahrepus wie co dobre.

Avatar alexiejs

8 października 2019, 18:50

@Keraton: Generał Kuf, jak ja go szanuje <3

Avatar Michalo6969

8 października 2019, 18:10

Na zdjęciu jest paczka chipsów, a typek je nachosy, poza tym git.

Avatar
Konto usunięte

24 września 2019, 11:30

Kto tak nie robił ?

Avatar Ainz_Ooal_Gown

8 października 2019, 17:15

ja wsypywałem sobie zawsze

Avatar
Konto usunięte

8 października 2019, 17:08

To obrzydliwe, teraz zawsze mi się to będzie przypominać :(

Avatar Frutti56

24 września 2019, 09:59

Proszek najlepszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bright32
Dodane przez: Bright32

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

Jeszcze jak

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka