Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar v0rtex1353

14 października 2019, 17:12

9876 7042 8219 kod frienda

Avatar Liya11qwq

8 lipca 2020, 16:15

@v0rtex1353: już

Avatar Liya11qwq

8 lipca 2020, 16:14

U mojej babci mam pokestop przy domu przy którym spawni się zwykle rzesza pokemonów. Siedze w domu i pykam w poksy bo pokestop mi działa

Avatar PokeTypekLol

9 maja 2020, 09:06

ja tam w moim mieście to złapałem Onixa. kiedyś na wsi nyłem a tam belsprout i pidgey. XD

Avatar Mikrus19

5 października 2019, 19:50

Serio? Ja mieszkając na wsi, na 300 metrów mam 3 pokestopy i kolejne dwa 400 m dalej....

Avatar Simciakk

7 października 2019, 19:30

@Mikrus19: Ja przed domem mam normalnie przystanek autobusowy a tam pokestop.

Avatar Pikachu_fan_Subaru

24 września 2019, 12:48

Wróciłem dziś do poksów

Avatar memediler

24 września 2019, 12:49

@Pikachu_fan_Subaru: i jak?
Giratina jest shiny

Avatar Pikachu_fan_Subaru

24 września 2019, 12:54

@memediler: Nwm jeszcze

Avatar v0rtex1353

5 października 2019, 18:50

@memediler: Jest

Avatar Pikachu_fan_Subaru

5 października 2019, 19:14

@Pikachu_fan_Subaru: EDIT: Już przestałem w to grać

Avatar v0rtex1353

5 października 2019, 23:13

@Pikachu_fan_Subaru: Ja dalej gram 2 legendy w tym 1 shiny(mieszkam w Warszawie)

Avatar MemeMaster28

5 października 2019, 21:38

No tragedia

Avatar Polish_Soldier

5 października 2019, 17:42

W mojej miejscowości nie nic, a w szkole: gym i pokestop na placu szkolnym, a niedaleko jest BP i w jego pobliżu są 2 inne gymy.

Avatar Frutti56

24 września 2019, 12:50

Na wsi się łapie prawdziwe zwierzęta

Avatar Sergiusz1234

5 października 2019, 17:42

@Frutti56: Pamiętam jak z Dziadkiem na polowanie jak byłem mały poszłem.

Avatar CupOfWater

24 września 2019, 12:55

Ja chciałem kiedyś wrócić do tej gry Ale mieszkam na takim zadupiu że najbliższy pokestop jest 2 km ode mnie.

Avatar Avamq

Edytowano - 5 października 2019, 17:40

@CupOfWater: Nie narzekaj, ja mam 12km do najbliższego

Avatar PanP0tezny

5 października 2019, 17:38

40lvl here

Avatar drzefko

6 października 2019, 00:22

@PanP0tezny: siema ja też

Avatar Piordeusz25

24 września 2019, 17:20

Chciałbym grać tak jak kiedyś ale u mnie nie było nawet jednego pokestopa

Avatar wilsonXcuddyXhouse

24 września 2019, 13:27

Polecam geocaching

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Zapraszamy

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka