Najbliższy Pokestop jakieś 2 km? To ja chyba podziękuję
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zapraszamy
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2019, 17:12
9876 7042 8219 kod frienda
Odpisz
8 lipca 2020, 16:15
@v0rtex1353: już
Odpisz
8 lipca 2020, 16:14
U mojej babci mam pokestop przy domu przy którym spawni się zwykle rzesza pokemonów. Siedze w domu i pykam w poksy bo pokestop mi działa
Odpisz
9 maja 2020, 09:06
ja tam w moim mieście to złapałem Onixa. kiedyś na wsi nyłem a tam belsprout i pidgey. XD
Odpisz
5 października 2019, 19:50
Serio? Ja mieszkając na wsi, na 300 metrów mam 3 pokestopy i kolejne dwa 400 m dalej....
Odpisz
7 października 2019, 19:30
@Mikrus19: Ja przed domem mam normalnie przystanek autobusowy a tam pokestop.
Odpisz
24 września 2019, 12:48
Wróciłem dziś do poksów
Odpisz
24 września 2019, 12:49
@Pikachu_fan_Subaru: i jak?
Giratina jest shiny
Odpisz
24 września 2019, 12:54
@memediler: Nwm jeszcze
Odpisz
5 października 2019, 18:50
@memediler: Jest
Odpisz
5 października 2019, 19:14
@Pikachu_fan_Subaru: EDIT: Już przestałem w to grać
Odpisz
5 października 2019, 23:13
@Pikachu_fan_Subaru: Ja dalej gram 2 legendy w tym 1 shiny(mieszkam w Warszawie)
Odpisz
5 października 2019, 21:38
No tragedia
Odpisz
5 października 2019, 17:42
W mojej miejscowości nie nic, a w szkole: gym i pokestop na placu szkolnym, a niedaleko jest BP i w jego pobliżu są 2 inne gymy.
Odpisz
24 września 2019, 12:50
Na wsi się łapie prawdziwe zwierzęta
Odpisz
5 października 2019, 17:42
@Frutti56: Pamiętam jak z Dziadkiem na polowanie jak byłem mały poszłem.
Odpisz
24 września 2019, 12:55
Ja chciałem kiedyś wrócić do tej gry Ale mieszkam na takim zadupiu że najbliższy pokestop jest 2 km ode mnie.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2019, 17:40
@CupOfWater: Nie narzekaj, ja mam 12km do najbliższego
Odpisz
5 października 2019, 17:38
40lvl here
Odpisz
6 października 2019, 00:22
@PanP0tezny: siema ja też
Odpisz
24 września 2019, 17:20
Chciałbym grać tak jak kiedyś ale u mnie nie było nawet jednego pokestopa
Odpisz
24 września 2019, 13:27
Polecam geocaching
Odpisz