Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2020, 12:58
Byo
Odpisz
18 listopada 2019, 15:16
Wydaje mi się, że było...
Odpisz
18 listopada 2019, 15:17
Odpisz
24 września 2019, 15:46
Z jednej strony jestem zwolennikiem walki z obecną katastrofą ekologiczną, ale z drugiej ta gówniara jest tak wku*wiająca że ja pie**olę
Odpisz
24 września 2019, 16:37
Kto to?
Odpisz
24 września 2019, 21:00
NIE MA ŻADNEJ KATASTROFY. Nie ma nawet żadnego zagrożenia katastrofom.
Odpisz
5 października 2019, 15:09
czekaj ku*wa...ty jesteś w końcu liberałem czy nazistą?
Odpisz
5 października 2019, 19:11
@arenak1111: Mój awatar to flaga Narodowo-Katolickich anarchokapitalistów.
A ty się mnie pytasz o poglądy?
Odpisz
5 października 2019, 15:22
Te ich miny. 😂😂😂
Odpisz
5 października 2019, 15:27
@MajnkraftAlusiek: Nowy?
Odpisz
5 października 2019, 15:29
@d0wek: nie
Odpisz
5 października 2019, 16:01
@d0wek: On po prostu na siłę komentuje wszystkie memy na głównej
Odpisz
5 października 2019, 20:40
@PanDyrektor: Nie na siłę.
Odpisz
5 października 2019, 15:20
Tydzień temu zasnełam w busie jak wracałam do domu. Obudziłam się przed przystankiem i zauważyłam, że nademną stoi jakaś baba i patrzy się na mnie tak, jakby chciała mnie zamordować. Jak wstałam i wysiadłam to się wryła przed kogoś i zajęła moje miejsce. Mam wrażenie, że całą drogę tak na mnie patrzyła.
Odpisz
24 września 2019, 16:59
to może nie siedź jak stare baby chcą
Odpisz
5 października 2019, 15:10
@lulul: sklej dupe jak nie znasz realiów pajacu
Odpisz
5 października 2019, 15:50
@arenak1111: patus na jeja woohoo
Odpisz
1 listopada 2019, 17:56
@arenak1111: jakich nie znam realiów
jak jest sporo ludzi to w ogóle nie próbuję siadać bo wiem że niektórym się bardziej przyda
Odpisz
2 listopada 2019, 10:22
@lulul: wow brawo i wtedy nikt nie siada i jest w pi**u miejsca I w pi**u ludzi którzy nie chcą ich zająć
Brawo
Odpisz
2 listopada 2019, 12:19
@wilsonXcuddyXhouse: no na pewno lepiej więcej miejsca niż 0 miejsca
Odpisz
24 września 2019, 15:12
Ja ustępuje tylko wtedy gdy poproszą. Przecież umią mówić. Poza tym, w 99% procent przypadków zawsze jest jakieś wolne siedzenie
Odpisz
24 września 2019, 15:17
umieją*
Odpisz
24 września 2019, 15:17
No tak
Odpisz
24 września 2019, 14:40
Jak mnie wnerwia ta postawa "bo mi się należy" i wzrok mordercy. Jak by wraz z wiekiem ludzie tracili mowę i nie umieli się zapytać.
Odpisz
24 września 2019, 14:03
Dziwna ta dziewczynka
Odpisz