Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2019, 09:44
U mnie stary się zamykał w pokoju i udawał, że go nie ma jak w tych wszystkich memach o patologicznej rodzinie
Odpisz
25 września 2019, 09:51
u mnie to dziadek się chował przed księdzem
Odpisz
30 września 2019, 14:05
mama mojej kolezanki udaje że nie ma ich w domu raz nawet tam byłam. Zazdro
Odpisz
10 października 2019, 12:37
@limetien: A kto się przynajmniej raz przed księdzem nie chował
Odpisz
10 października 2019, 12:43
@SamurajSonia: Ja się chowałem przez jakiś rok jako dzieciak, bo mi powiedział, że pieski nie idą do nieba
Odpisz
10 października 2019, 12:52
Oj takiemu to przydałby się kopniak
Ja sama się chowałam, ale z powodu, że zwykle zadają jakieś pytania, a ja nie potrafię wydusić z siebie odpowiedzi
Odpisz
30 września 2019, 20:45
Kiedyś przyszedł młody ksiądz po pieniądze, bo stary to już dawno wiedział żeby nigdy do mnie nie pukać, ani nawet nie przysyłać swoich karłów na zwiady. Ten nie wiedział i przylazł. To się bodajże nazywa "kolęda", nie rozumiem dlaczego. W każdym razie stoi przed drzwiami, więc mówię "cześć", a ten nic, tylko patrzy osłupiały, więc po chwili pytam "w czym mogę ci pomóc". Obserwowałem w rozbawieniu jego twarz, pod którą procesował kompletnie niezrozumiałą dla siebie sytuację i po dobrych kilku sekundach, wydukał: "jestem księdzem". Słowo daję, w tym kraju ci ludzie są tak rozpasani niepojętym wręcz i kompletnie niezasłużonym szacunkiem, że nawet zwykłe "cześć", wyprowadza ich z równowagi. "To świetnie, ale czego chcesz". Nie znoszę, jak ludzie nie przechodzą od razu do sedna. "Kolęda" - powiedział. Miałem go już dość, więc odparłem "a ja rock and roll" i zamknąłem drzwi.
Odpisz
Edytowano - 1 października 2019, 05:44
@Litops: jesteś niewierzący, czy po prostu masz gdzieś kościół, księdza itp?
Odpisz
30 września 2019, 18:13
A wystarczy nie przyjmować zamiast udawać, bo "co ludzie powiedzą".
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2020, 22:29
@Broski: to kto poświęci dom?
Odpisz
30 września 2019, 14:54
Moja sytuacja:
Ksiądz: Ten zeszyt od religii jest bardzo ładny ale czemu tu jest tak mało zapisane?
Mama: Ach bo nasz Olek to taka dobra dusza że pożyczył koledze ale ten niechcący wylał na niego herbatę i niestety musiał założyć nowy...
Ksiądz: *mierzy mnie wzrokiem*
Ja: ... Tak
A tak naprawdę to Piszę jak kura pazurem i matka wstydziła się pokazać mój zeszyt od religii bo ksiądz by ni ch*ja nie rozczytał tych hieroglifów i jeszcze uznał mnie za satanistę, w dodatku koledzy na ostatnich kartkach narysowali mi ku*asy, to była zemsta za te moje w ich zeszytach...
Odpisz
30 września 2019, 14:52
Memy z Asterixem i Obelixem to złoto.
Odpisz
25 września 2019, 09:28
Well, jako ateista nie mam takiego problemu
Odpisz
30 września 2019, 14:29
@emilian02: well, Noone cares
Odpisz
30 września 2019, 14:37
@emilian02: hehe, bo wiecie
Odpisz
30 września 2019, 14:41
@MineDan: co mnie to obchodzi?
Odpisz
30 września 2019, 15:00
@emilian02: widzisz, nawet ciebie to nie obchodzi
Odpisz
30 września 2019, 15:01
@emilian02: ty nas też nie obchodzisz
Odpisz
Edytowano - 30 września 2019, 15:04
@wilsonXcuddyXhouse: Vice Versa, was nie obchodzi moje zdanie, mnie nie obchodzi wasze zdanie, nie mam zamiaru kłócić się o religię, ale że jesteś problematyczny, życzę ci aby śmierć dotarła do ciebie, w swoim czasie :^)
Odpisz
30 września 2019, 14:13
Odpisz
25 września 2019, 19:29
Już niedługo
Odpisz
25 września 2019, 10:48
Stary zdegenerowany
Odpisz