Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dapforce250

9 listopada 2020, 12:19

Ten typek na pierwszym planie wygląda prawie jak mój nauczyciel gegry

Avatar AnonimowaOsoba

16 października 2019, 18:01

A "Wiedźmin "?

Avatar KubaK1975

14 października 2019, 18:30

Red Dead

Avatar Sharlatan

14 października 2019, 16:50

Świat umiera, niszczony przez złych ludzi, którzy za niedługo uda im się dokonać apokalipsy. Czas ucieka, mamy mało czasu
Ale spokojnie, zło ma kulturę i poczeka aż pomożesz każdemu mieszkańcu w każdej wiosce w wieszaniu prania/zbieraniu rzepy/dostarczaniu listów ewentualnie mordowaniu bandytów.

Avatar Legolas9988

14 października 2019, 15:24

Assassin's Creed, Far Cry jak dla mnie

Avatar d0wek

14 października 2019, 15:47

@Legolas9988: Far cry 3 i 4 dla mnie najbardziej.

Avatar Legolas9988

14 października 2019, 15:57

@d0wek: W sumie to w Primal wszystko się powtarza oprócz niektórych głównych misji, a w 5 i New Dawn to takie wszystko nijakie.

Avatar d0wek

14 października 2019, 16:10

@Legolas9988: 5 lubiłem za klimat, ale nie da się go zbyt utrzymać z tą całą magią.

Avatar Legolas9988

14 października 2019, 16:23

@d0wek: Ja nie lubiłem tylko New Dawn za to postapo i Falloutowy styl.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

14 października 2019, 15:37

Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo z jednej strony może Ci wzrosnąć poziom ulepszeń (tak myślę, z RPG'ów grałam tylko w te z South Parka) , ale z drugiej strony jak skończysz główną fabułę po wszystkich zadaniach pobocznych to nie masz co za bardzo już w grze robić.

Avatar Yoda_MLG

14 października 2019, 15:04

Boję się ratować rolanda bo są trudne ziomki a ja mam niski lvl i mnie na dwa strzały zabijają i nie wiem czy robię coś źle

Avatar
Konto usunięte

26 września 2019, 19:45

wiedzmin 3

Avatar Aoi_Edelstain

14 października 2019, 14:37

Nie tylko 3

Avatar Tajdeus

14 października 2019, 15:04

To zdrada że twórca mema go nie wymienił.

Avatar patryko1234

14 października 2019, 14:17

Gta 5

Avatar alien_guy

Edytowano - 27 września 2019, 13:16

zelda botw

Avatar
Konto usunięte

26 września 2019, 19:23

W skyrimie wątek główny nie jest potrzebny

Avatar Frutti56

Edytowano - 26 września 2019, 17:36

o to chodzi twórcom

Avatar stefus

26 września 2019, 18:02

@Frutti56: to po co główna fabuła

Avatar Frutti56

26 września 2019, 18:03

@stefus: żeby nie było że nic nie ma

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar qAzert
Dodane przez: qAzert

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka