Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Hamiro

8 października 2019, 21:21

Jakiś gościu mi tak zaje**ł tym w twarz, że mi się rzygać chciało.

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

9 października 2019, 07:36

niektóre ładnie pachną. Chociaż mówi to osoba która lubi zapach zmywacza do paznokci i farby akrylowej

Avatar
Hamiro

9 października 2019, 14:24

@Ten_Leniacz_Netu24: Ale to był okropnie owocowe, takie starsznie przesłodzone. Ja też lubię zapach zmywacza do paznokci i farby. Zapach kawy i po deszczu też spoko.

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

9 października 2019, 15:34

po deszczu to w ogóle git00wa

Avatar
Hamiro

9 października 2019, 15:38

Avatar PanP0tezny

9 października 2019, 14:46

*w każdej szkole

Avatar kamilowski2004

8 października 2019, 21:27

JOTARO

Avatar TowarzyszJohn

8 października 2019, 21:30

Avatar kamilowski2004

8 października 2019, 22:20

@TowarzyszJohn: Oh? You're approaching me? Instead of running away, you're coming right to me?

Avatar TowarzyszJohn

8 października 2019, 23:59

@kamilowski2004: I can't beat the shit out of you without getting closer

Avatar kamilowski2004

9 października 2019, 12:14

@TowarzyszJohn: oh ho! Then come as close as you like!

Avatar SynMarnotrawny

27 września 2019, 15:00

Ja zmieniłem z analogów na elektroniczne bo to zdrowsze
(Wiem z potwierdzonego źródła)

Avatar Yoda_MLG

8 października 2019, 22:03

@SynMarnotrawny: nie zdrowsze, a mniej szkodliwe

Avatar SynMarnotrawny

9 października 2019, 09:22

@Yoda_MLG: Sam liquid nie ma potwierdzone szkodliwości tylko nikotyna w nim zawarta, a ja już z 12 zmieniłem na 3 więc mam nadzieję że szybko rzucę całkiem

Avatar Yoda_MLG

9 października 2019, 10:57

@SynMarnotrawny: ja na 3 siedzę już od roku ale intencja rzucenia tego w pi**u weszła mi do głowy może dwa tygodnie temu

Avatar GldFx

9 października 2019, 08:24

Gdyby nie to że podstawówka która boi się wyjsc na palarnie to by było przejrzyste powietrze w ubikacjach

Avatar Stulej4

Edytowano - 9 października 2019, 07:42

U mnie nie palą e-fajek
Sam się zdziwiłem

Avatar Porypalo

27 września 2019, 10:13

Nie tylko w liceach

Avatar
Konto usunięte

27 września 2019, 11:26

@Porypalo: w podstawówce też

Avatar michu205

8 października 2019, 21:27

ostatnio w szczególności

Avatar cowiekzalt

9 października 2019, 06:55

@Porypalo: A o przedszkolach to szkoda mówić

Avatar IwantToDie

8 października 2019, 21:30

U nas w technikum zrobili palarnie i dzieci tylko tam palą więc czekajcie aż we wszystkich szkołach tak zrobią

Avatar Fartuch

Edytowano - 8 października 2019, 21:38

Avatar Kto_Inny

8 października 2019, 23:11

@IwantToDie: Oficjalna palarnia?

Avatar kacper216

27 września 2019, 10:38

U mnie są kamery w łazienkach i wykrywacze dymu

Avatar Natasza_02

8 października 2019, 21:37

@kacper216: u mnie jest o tyle zabawnie, że wykrywacze dymu są tylko w męskich łazienkach XD

Avatar KubaK1975

8 października 2019, 21:34

Vapy są dla podludzi

Change my mind

Avatar dawmal23

8 października 2019, 21:20

Ja wraz z całą klasą vapujemy na lekcjach(jestem w 8 klasie podstawówki)

Avatar aibox666

8 października 2019, 21:21

@dawmal23: patola

Avatar Anteq1231

8 października 2019, 21:50

@dawmal23: czy chodzisz na niejaką trocką w Warszawie?

Avatar dawmal23

8 października 2019, 22:57

@Anteq1231: nie do Łochowa

Avatar
ddawdad

27 września 2019, 10:55

U mnie wychodzą na dwór.

Avatar SynMarnotrawny

27 września 2019, 14:59

A u mnie na pole

Avatar Ult1matum

8 października 2019, 21:14

@SynMarnotrawny: kto robi szkole średnią przy polu?

Avatar Max_Strecz

8 października 2019, 21:13

Avatar Vignette

27 września 2019, 10:39

Dlaczego vapowanie jest takie popularne?

Avatar Pikachu_fan_Subaru

27 września 2019, 11:45

@Vignette: Bo jEzD mOdnE

Avatar maczas098

27 września 2019, 11:54

@Pikachu_fan_Subaru: bo jest fajne
ja lubie

Avatar Rozyv

27 września 2019, 12:16

@Vignette: palenie zawsze było modne w szkołach ze względu na lans. A vapovanie sprzyja takim środowiskom ponieważ nie śmierdzi ci z ryja, zawsze możesz schować do kieszeni no i nie musisz mieć nikotyny. Chyba, że chcesz... Możesz się nie zgadzać z moją opinia ale tak jest było jest i będzie

Avatar
Konto usunięte

27 września 2019, 11:49

Technikum:
I'm a joke to you ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kaka1
Dodane przez: kaka1

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Angielskie śmieszki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka