Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar koks9090

2 marca 2018, 11:11

Ej słuchajcie, jak macie ten obrazek na głównej, albo w ulu to "wejdźcie" na samą górę i szybko scrollujcie. Będzie wyglądać jak animacja. (Lepiej działa na tel)

Avatar Galex

26 sierpnia 2013, 09:52

Podobnie w Call Of Duty: właduj w ***yna cały magazynek, żeby on do ciebie podbiegł i zabił jednym ciosem z noża

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Galex

28 grudnia 2017, 12:45

@Filipsss: Jakim autystą trzeba być zeby odpowiadać na komentarz sprzed 4 lat.

Avatar Filipsss

28 grudnia 2017, 14:50

@Galex: jakim autystą trzeba być żeby nie umieć celować

Avatar Predator_PL

4 lutego 2017, 12:17

Modern Warfare 1 i tak lepsze :DDD pudło na hejty.... \__________________/
\_________________/

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 26 sierpnia 2013, 09:48

to samo w Enemy Teritory Quake Wars jest tyle że tam nóż nie zabija natychmiastowo

Avatar Archeologwinternetach

19 grudnia 2015, 21:42

@bylejakbylegdzie: Oglądaj komiks przesuwając szybko w dół.

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 24 maja 2016, 20:09

@Archeologwinternetach: Dobry pomysł.

Avatar TROLLFACE

Edytowano - 7 września 2015, 01:01

Ten obrazek jest źle zrobiony, gdyż to nie prawda. Jak ktoś Cię zabije z noża, to nie da się uleczyć takiej osoby defiblyratorem

Avatar Kostus0013

26 lutego 2015, 12:45

Tak samo jest w Left 4 Dead 0_0

Avatar max1234

12 maja 2015, 15:59

@Kostus0013: Racja.

Avatar TERMINATOR390

26 sierpnia 2013, 10:31

Oj tam czepiacie się ;)
BF i tak najlepszy :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar TERMINATOR390

27 sierpnia 2013, 15:21

@bixbix: Człowieku, nie chcę się z Tobą kłócić, bo to co piszesz to kompletne bzdury, a Twoja wiedza na temat gier jest jak widać bliska zeru więc się nie ośmieszaj...
Ani BF ,ani FarCry3 to nie MMO ,ani RPG !!! To strzelanki FPS, po drugie gry z serii Battlefield to typowe gry kooperacyjne przez internet gdzie "bawisz się" w żołnierza tak? A żołnierze umierają i to często ;)
Nie chce Cię za bardzo urazić, ale jeśli się już wypowiadasz to rób to na tematy o których masz chociaż blade pojecie.
A te Twoje pochwalenie się blogiem- BOŻE że tacy ludzie po ziemi chodzą.
Nawet lepiej już nic nie odpisuj, bo z Tobą gadać na pewno nie będę. Bez odbioru ;)

Avatar prxemo

6 sierpnia 2014, 14:35

@TERMINATOR390: Każdy ma swój gust.. Ja niezbyt lubie FPS'y, wolę przygodówki,rpg, point and click. I takie inne ;p

Avatar werty45

12 czerwca 2014, 21:15

Metal Slug ! Gimby nieznajoo :>

Avatar P_A_N_T_E_R_A

9 stycznia 2014, 15:18

mnie dziwi to że jak strzelają do cb , to robi ci się czerwony ekran , mimo tego że patrzysz przez oczy ...

Avatar masterczolg40

21 grudnia 2013, 07:39

a teraz wyszedł BF4 i wszystko jest git kto go pośada może też tak myśli jak ja

Avatar Baca_online

9 września 2013, 21:14

uwielbiam takie sytuacje :D

Avatar bumbusiek

26 sierpnia 2013, 18:31

jeszcze brakuje całej serii naboi w glowę xD

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2013, 15:47

Fucking logic...

Avatar Assasin00

26 sierpnia 2013, 18:05

No racja xD

Avatar Krychomir

26 sierpnia 2013, 12:31

Niedźwiedź .... pewnie typek zaraz zginie .... :D

Avatar Adiospl

Edytowano - 26 sierpnia 2013, 09:57

True Story
W jakiejś grze miałem 3 życia
Pierwsza śmierć : przejechał mnie czołg - nastepna scena to była właśnie jak gościu potraktował mnie legendarnym defibrylatorem i wstałem :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To się nie może nie udać

Nie zadzieraj z bobrami

A, okej

Pilne

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka