Eliminacje do Mundialu w 2018 roku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Młodzi gniewni
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2018, 17:24
ale jak by dali nam szwarcalje kostarykę i serbie to easy
Odpisz
13 lipca 2018, 03:09
Polska zje**ła.
Odpisz
29 marca 2018, 18:23
Jestem z przyszłości lol
Odpisz
6 stycznia 2016, 14:03
I tak do 0 nas ojadą.
Odpisz
23 sierpnia 2013, 13:44
A gdzie bezludna wyspa?
Odpisz
23 sierpnia 2013, 14:49
I tak nie mielibyśmy szans wygrać...
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:03
@Mika444: Nie wierzysz w Polskę! Ostatnio gramy lepiej xD
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:51
@Assasin00: a przegraliśmy z plemieniem unga-bunga 7:0
Odpisz
27 sierpnia 2013, 16:15
Nie wiem co odpowiedzieć xD
Odpisz
27 sierpnia 2013, 17:53
@Assasin00: też bym nie wiedział
Odpisz
28 sierpnia 2013, 09:56
Heh spx xD
Odpisz
20 listopada 2014, 18:00
a z niemcami wygralismy 2-0
Odpisz
27 sierpnia 2013, 17:43
Stare ;-;
Odpisz
27 sierpnia 2013, 16:17
***a nie damy rady:(
Odpisz
27 sierpnia 2013, 13:05
Wyspy WIelkonocne- Niby takie głowy z kamienia a kiwają ich jak chcą.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 12:18
San Marino ma szansę się odegrać.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:18
Wyspy Owiec Terrorystek!
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:12
Jak nie widziałem napisów to myślałem, że to nowy ranking Fifa ^^
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:14
@MpawlosM: Bo tak wygląda nowy ranking XD
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:03
DEAD ZONE XD
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:51
Dobra xD Ale tak na serio to nie moglibyśmy zagrać z Mongolią i Madagaskarem bo one nie leżą w Europie.
Odpisz
24 sierpnia 2013, 17:19
@KochamPolskieDrogi: tam pisze mundial
Odpisz
24 sierpnia 2013, 17:23
Wiem ale w eliminacjach do mundialu europejskie drużyny grają tylko ze sobą, jest coś takiego jak strefa Europejska.
Odpisz
25 sierpnia 2013, 16:37
@KochamPolskieDrogi: jaką masz pewność że do 2018 Madagaskar przez ruch płyt tektonicznych nie wyląduje na starym kontynęcie
Odpisz
25 sierpnia 2013, 21:01
Cholera wie xD
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:03
Taką że płyty tektoniczne przesuwają się o 10 cm na rok, więc za cztery lata będzie 40 cm dalej, nie 15000 km.
Odpisz
1 września 2013, 16:45
@shark2199: a skąd pewność że coś się nie zmieni XD
Odpisz
22 listopada 2014, 20:44
@KochamPolskieDrogi: nie ma mundialu europejskiego. Mundial to tylko mistrzostwa świata, bo mundi to z łaciny świat
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:31
@ArekTIGER: Czytaj uważnie komentarze downie
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:18
@KochamPolskieDrogi: Wow
Odpisz
10 stycznia 2018, 09:35
@KochamPolskieDrogi: Nie wylądował
Odpisz
23 sierpnia 2013, 14:26
te owieczki to jest dopiero wymagający przeciwnik
Odpisz