Na to trzeba sobie zasłużyć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia, 15:43
Ale internetu czy w internecie?
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 17:55
Bądź mną:
-Wstajesz rano
-Ogarniasz się
-Wychodzisz z domu na podwórko po listy
-Oczywiście wdeptujesz w psią kupę,a jakże
-Obok skrzynki stoi paczka
-Zaiwaniasz do domu by ją otworzyć
-Oblepiasz się cały taśmą
-Dostajesz TO
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2016, 07:38
Nie chcę tego
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ja tego pragnę!
Odpisz
27 sierpnia 2013, 15:05
Naynaynaynaynaynaynayanya ..... i tak przez 10 h :D
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2013, 14:39
A ja juz mam takie cos ... :D
Odpisz
23 sierpnia 2013, 16:03
Jacek1s ! Mamy coś dla ciebie !
Odpisz
23 sierpnia 2013, 20:27
@deltes: Jaracie się nim jak ćmy światłem..
Co chwila jakieś komentarze o Jacku.. Oszaleć można..
Odpisz
24 sierpnia 2013, 12:10
@Pequsek: wiesz teraz Bebocha nie ma żadnych obrazków no to znaleźli nowego użytkownika do ,,uwielbiania"
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:10
@Pequsek: coś ci nie pasuje ?
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:13
@jacek1s: Tak, to, że stado twoich psychofanów najzwyczajniej zaczyna robić spam pod obrazkami.
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:15
@Pequsek: mi sie tam podoba zawsze chciałem mieć PSYCHOfanów *.*
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:32
@Pequsek: Bo jak większość wie ta elita co była na jeja powoli odchodzi i tera to ''ulubieńcami'' są gimbazjaliści z mentalnością 7latka..
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:46
@jacek1s: jestem twoim sługą
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:50
@sectus: Kolejny pozbawiony własnego myślenia psychofan?
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:58
@Pequsek: Wreszcie ktoś normalny...
Odpisz
26 sierpnia 2013, 15:19
@Pequsek: ja se jaja robię debilu -,- prosta zasada-nie wiesz, nie pisz
Odpisz
26 sierpnia 2013, 15:56
@jacek1s: Psycho to ty jesteś deklu . Zasrany gimbus , a za nic zgraja 9 latków , masz się z czego cieszyć.
Odpisz
26 sierpnia 2013, 17:00
@TheNelsonPL: może i gimbus a co zazdrościsz ? :3
Odpisz
26 sierpnia 2013, 19:24
@jacek1s: Czego ? Bycia poniżanym na całej stronie ?
Odpisz
26 sierpnia 2013, 19:35
@TheNelsonPL: tylko przez ciebie ? ha ja mam to w dupie co o mnie powiesz :) i tak sam nie długo do gimnazjum pójdziesz
Odpisz
26 sierpnia 2013, 20:09
@jacek1s: Jacuś :3 Jestem twoją żoną :3
Odpisz
26 sierpnia 2013, 20:36
@jacek1s: Hahah , tylko prze zemnie ? : ) Byłe dobrze bo nie pisałeś żadnych komentarzy , i byl spokój , a teraz znowu się poniżasz : )
Odpisz
26 sierpnia 2013, 22:07
@TheNelsonPL: mama mówiła ustąp głupszemu więc jej sie teraz posłucham i nie będę z toba pisał o byle gównie bo mam to w dupe ;)
Odpisz
26 sierpnia 2013, 22:17
@jacek1s: Kiedy ci to mówiła ? Po kłótni ? : )
Odpisz
26 sierpnia 2013, 22:27
@TheNelsonPL: najwyraźniej nie umiesz czytać ze zrozumieniem i koniec
Odpisz
26 sierpnia 2013, 22:30
@jacek1s: Jacek udaje inteligentnego c:
Odpisz
26 sierpnia 2013, 23:31
@TheNelsonPL: nie muszę udawać żeby być mądrzejszy od ciebie ..
Odpisz
26 sierpnia 2013, 23:41
@jacek1s: Skończcie...
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2013, 09:56
@sectus: Każdy tak mówi, eh... Skoro lubisz być traktowanym jak śmieć, proszę bardzo.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 19:35
@jacek1s: Hahah, zabawny jesteś nie dowartościowany kundlu : )
Odpisz
27 sierpnia 2013, 19:40
@TheNelsonPL: polecam maść na ból dup ;)
Odpisz
28 sierpnia 2013, 12:09
@TheNelsonPL: ŻAL MI WAS! ciąongle spamujecie to kłutnioą
Odpisz
5 listopada 2017, 16:36
@mietek224: inteligencja=/=mądrość
Odpisz
23 sierpnia 2013, 20:56
to takie patriotyczne ;_;
Odpisz