Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

3 października 2019, 16:49

czego ku*wa uczą na filozofi? jak się z tego ocny zdobywa?

Avatar ToFFeXPL

29 września 2019, 11:29

Ja jestem w technikum rolniczym i mamy muzykę nw po co to rolnikowi nawet nauczycielka nie wie co z nami robić. No ale ok

Avatar CitroenBomba

3 października 2019, 10:20

@ToFFeXPL: jak jedzie naje**ny traktorem to co ma innego po drodze robić

Avatar Lekki69

3 października 2019, 11:05

@CitroenBomba: wytrzezwiec

Avatar CitroenBomba

3 października 2019, 15:14

@Lekki69: rolnik trzeźwieje tylko w nocy, bo śpi

Avatar FancyENjoy

3 października 2019, 14:50

Filozofia to przedmiot ścisły
Filologia to przedmiot humanistyczny

Avatar Przemek572

3 października 2019, 10:40

Jestem mądry, bo wiem, że nic nie wiem.

Avatar Kahol05

3 października 2019, 09:43

Ja jestem na energetyce odnawialnej i mam filozofie

Avatar Krzyniu

3 października 2019, 09:12

A ja będę miał wykłady z rysunku

Avatar Aoi_Edelstain

29 września 2019, 10:35

Jestem w technikum na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej, a mam ku*wa muzykę (przez 2 albo 3 lata), biologię (przez 2 lata), chemię (przez 4 lata) i historię (najprawdopodobniej do końca lub przez 4 lata)

Ja się pytam: po co?

Avatar Denom

29 września 2019, 10:37

@Aoi_Edelstain: jestem na biol chem i też nie wiem po jakiego ch*ja mam 4 lata historii

Avatar Graids

3 października 2019, 08:02

@Denom: nie masz hispu od 2 klasy?

Avatar
Commonwealth

3 października 2019, 08:53

@Aoi_Edelstain: ja tam po 1 klasie technikum kończę z biologią fizyką i chemią

Avatar Rddxrete

3 października 2019, 08:28

Ja jestem na pol biol i mam filozofię

Avatar sliwak2001

3 października 2019, 08:33

@Rddxrete: Jaki okropny kierunek \_/

Avatar Rddxrete

3 października 2019, 09:10

@sliwak2001: Wiem:( Miałam iść na organizację reklamy a potem na grafika. Ale w jednej szkole nie otworzyli klasy bo było za mało osób. A do drugiej mnie nie przyjęli. Gdyby nie ta reforma to byłabym teraz w ostatniej gimnazjum i na spokojnie zastanowiła się do której szkoły naprawdę chcę iść.

Avatar Venecka

29 września 2019, 10:31

Ja jestem na humanie, ale moja szkoła zadecydowała, że zamiast filozofii będziemy mieć muzykę. Po co?

Avatar benek10

29 września 2019, 09:50

A ja mam kulturę i są nudy w ciul i muszę jakieś scenki odgrywać jak debil...

Avatar Frrika

29 września 2019, 10:09

@benek10: u mnie na kulturze liczy się ile razy kobitka powie "kultura"

Avatar Pro100WGebe

29 września 2019, 09:41

Wszystko dlatego że fizyka współczesna to moim zdaniem nauka filozoficzna z jakimś liczeniem

Avatar kazdan480

29 września 2019, 09:28

To nie ma tak, że dobrze lub, że niedobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ROMEMDZI
Dodane przez: ROMEMDZI

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Nie idź!

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka