Domino z patyków do lodów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2015, 20:07
WHAT THE FUCK ???
Odpisz
23 lutego 2015, 22:04
Że Jk?
Odpisz
25 sierpnia 2013, 17:18
jak...jak?
Odpisz
20 września 2013, 14:25
@kubage123: ja też nie wiem jak to zrobili
Odpisz
24 sierpnia 2013, 08:45
Układanie? 3h. Zbieranie? 6h
Odpisz
24 sierpnia 2013, 22:44
układanie zajmuje baaardzo długo ale samo zbieranie max 10 min. wiem co pisze próbowałem zrobić podobne tylko dużo krótszą wersje (zbierałem ok. 30s ...)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 18:38
wat?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 13:48
Tyle układania, ale to było warte efektu :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 11:26
co to za czary ?
Odpisz
24 sierpnia 2013, 09:53
Hehe zrób domino z klocków lego niech ci się rozwali po całym pokoju
Odpisz
24 sierpnia 2013, 09:43
Eh... Zbieranie zajmie z 10 minut. Wystarczy wszystkie patyczki wziąć szybko w kupkę, i dalej zrobić co się chce.
Odpisz
23 sierpnia 2013, 23:15
I mózg roz***ny.
Odpisz
23 sierpnia 2013, 22:19
osz-kur-de
Odpisz
23 sierpnia 2013, 20:34
sporo lodów zlizali ;)
Odpisz
23 sierpnia 2013, 19:54
Dajcie jeszcze gifa zbieranie patyczków od lodów :D
Odpisz
23 sierpnia 2013, 19:20
Jak tak na to patrze to się zastanawiam jak? Ale potem uświadamiam sobie że to po prostu fizyka.
Odpisz
23 sierpnia 2013, 19:13
To już było, na pewno (jeśli nie masz konta nawet rok to się nie waż klikać czerwoną strzałkę ._.)
Odpisz
23 sierpnia 2013, 19:41
nie musisz mieć konta ponad rok
możesz wchodzić na jeje kilka lat nie mając konta i wszystko oglądać nie mając konta
Odpisz
23 sierpnia 2013, 19:47
No tak, ale dzieci, które siedzą cały czas na grach i raz na miesiąc wejdą na obrazki i minusują innych nie są normalne :|
Odpisz
23 sierpnia 2013, 21:40
mam konto od czterech lat i widziałem wszystkie obrazki. nie było
Odpisz
23 sierpnia 2013, 21:50
@Baca_online: kurde, było o tym kiedyś nawet w wiadomościach, ale możliwe że nie było na głównej ;_;
Odpisz
24 sierpnia 2013, 09:18
Widzisz, wszyscy są weteranami :P
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:52
no, ale np ja wchodziłam chyba dwa lata lub więcej na jeje i nie miałam konta dopiero niedawno je sb założyłam
Odpisz