Po co chodzić, można lewitować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Równi i równiejsi
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2025, 17:10
Jeden z tych komentarzy tutaj (konto usunięte) był mój.
Odpisz
7 października 2019, 16:25
Jak nazywa się ten szablon?
Odpisz
24 maja 2021, 08:14
@Kaltii: a skąd mam wiedzieć
Odpisz
7 października 2019, 18:14
Exchange raczej
Odpisz
29 września 2019, 14:05
Odpisz
7 października 2019, 14:59
@Oloest: Użyłeś akurat tej postaci bo?
Odpisz
7 października 2019, 15:56
@Internetowymedrzec: bo chinskie bajki
Odpisz
7 października 2019, 14:56
$EXCHANGE$
Odpisz
29 września 2019, 14:04
Po prawej stronie powinno być Exchange
Odpisz