Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nusiekk

29 września 2019, 20:01

kolekcja klasyki

Avatar Suvallez

9 października 2019, 21:22

@Nusiekk: zapraszam i polecam

Avatar adriano0510

9 października 2019, 21:34

@Suvallez: Piotr Fronczewski

Avatar Suvallez

9 października 2019, 21:50

@adriano0510: pamiętam jak się grało w H&D2 i to było zawsze na początku

Avatar adriano0510

10 października 2019, 14:10

@Suvallez: ja grałem w komandos

Avatar kacper5656

9 października 2019, 22:54

Kupiłem pc z rtx2070super odpalam project reality ktoś rzuca smoke'a fps spada do 30

Avatar KwevreX

9 października 2019, 21:25

Ja tak mam

Avatar RpLay

9 października 2019, 21:20

Nowy komp i w końcu mogę sobie pograć w stalych 60 klatkach w najnowsze tytuły. Ale najpierw przejdę po raz 4 KOTORa

Avatar
Konto usunięte

9 października 2019, 20:47

Ja jak złożyłem to Gothica na Steamie odrazu kupiłem

Avatar GeneralDespacito

29 września 2019, 20:39

Mój brat kupił nowy komputer tylko aby znowu męczyć Lola i jakieś strategie

Avatar mkus29

29 września 2019, 20:45

@GeneralDespacito: No i dobrze, strategiczne są zawsze fajne

Avatar GeneralDespacito

29 września 2019, 20:54

@mkus29: ale mi nie chodzi o to że nie fajne ale o to że kupił komputer za kilka tysięcy aby znowu grać tylko w Lola i jakieś gry strategiczne które za duzych wymagań nie mają

Avatar Rakiczan

29 września 2019, 23:36

@GeneralDespacito: Bo może chciał wyższej wydajności w lolu lub grać w lepszej oprawie, poza tym taki komputer daje mu ten komfort że jeśli wyjdzie nowa gra która mu sie spodoba to z miejsca będzie mógł ją kupić i grać

Avatar ZSRRBall

29 września 2019, 19:51

czy to jakieś nawiązanie do tvgry?

Avatar emilian02

29 września 2019, 19:52

@ZSRRBall: też o tym pomyślałem

Avatar Emson07

29 września 2019, 19:56

@ZSRRBall: nie oglądam

Avatar LOKO30

29 września 2019, 19:55

GTA, Left4Dead2, CS 1.6, Minecraft

Avatar
Somsiad

29 września 2019, 19:53

Takie prawdziwe.
Gdy ulepszyłem swojego kompa, pierwszą grą jaką zainstalowałem było "Ballance" z mojego dzieciństwa i przez kilka dni nie mogłem się od tego oderwać.

Avatar Henzej

29 września 2019, 19:50

I okazuje się, że stare gry ci nie działają

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Emson07
Dodane przez: Emson07

Nie są aż takie pyszne

Przerwa na herbatkę

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka