Przyszedłem grać, a nie oglądać scenki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2019, 20:01
kolekcja klasyki
Odpisz
9 października 2019, 21:22
@Nusiekk: zapraszam i polecam
Odpisz
9 października 2019, 21:34
@Suvallez: Piotr Fronczewski
Odpisz
9 października 2019, 21:50
@adriano0510: pamiętam jak się grało w H&D2 i to było zawsze na początku
Odpisz
10 października 2019, 14:10
@Suvallez: ja grałem w komandos
Odpisz
9 października 2019, 22:54
Kupiłem pc z rtx2070super odpalam project reality ktoś rzuca smoke'a fps spada do 30
Odpisz
9 października 2019, 21:25
Ja tak mam
Odpisz
9 października 2019, 21:20
Nowy komp i w końcu mogę sobie pograć w stalych 60 klatkach w najnowsze tytuły. Ale najpierw przejdę po raz 4 KOTORa
Odpisz
9 października 2019, 20:47
Ja jak złożyłem to Gothica na Steamie odrazu kupiłem
Odpisz
29 września 2019, 20:39
Mój brat kupił nowy komputer tylko aby znowu męczyć Lola i jakieś strategie
Odpisz
29 września 2019, 20:45
@GeneralDespacito: No i dobrze, strategiczne są zawsze fajne
Odpisz
29 września 2019, 20:54
@mkus29: ale mi nie chodzi o to że nie fajne ale o to że kupił komputer za kilka tysięcy aby znowu grać tylko w Lola i jakieś gry strategiczne które za duzych wymagań nie mają
Odpisz
29 września 2019, 23:36
@GeneralDespacito: Bo może chciał wyższej wydajności w lolu lub grać w lepszej oprawie, poza tym taki komputer daje mu ten komfort że jeśli wyjdzie nowa gra która mu sie spodoba to z miejsca będzie mógł ją kupić i grać
Odpisz
29 września 2019, 19:51
czy to jakieś nawiązanie do tvgry?
Odpisz
29 września 2019, 19:52
@ZSRRBall: też o tym pomyślałem
Odpisz
29 września 2019, 19:56
@ZSRRBall: nie oglądam
Odpisz
29 września 2019, 19:55
GTA, Left4Dead2, CS 1.6, Minecraft
Odpisz
29 września 2019, 19:53
Takie prawdziwe.
Gdy ulepszyłem swojego kompa, pierwszą grą jaką zainstalowałem było "Ballance" z mojego dzieciństwa i przez kilka dni nie mogłem się od tego oderwać.
Odpisz
29 września 2019, 19:50
I okazuje się, że stare gry ci nie działają
Odpisz