Czy możemy porozmawiać o Bogu?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
No weź, pojeździj jeszcze
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Częste skutki uboczne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2019, 09:34
Ja generalnie mam dwa mieszkania i odwaliłem numer jak jehowi przyszli ostatnio. Otóż przez domofon się pytają czy chcę porozmawiać o Jezusie, na co odpowiedziałem że "nie będę go obgadywać bo mieszka mieszkanie obok" i się rozłączyłem. Po sekundzie jehowi dzwonią do następnego mieszkania więc odbieram i mówię "Halo, tu Jezus Chrystus, w czym mogę służyć?" i jehowi sobie poszli
Odpisz
12 października 2024, 16:01
@Krzyniu: z idiotami lepiej nie rozmawiać, dlatego poszli
Odpisz
2 października 2019, 08:33
To było 2 razy.
Odpisz
Edytowano - 30 września 2019, 09:31
Jedyny Jehowy, któremu bym otworzył
Odpisz
30 września 2019, 08:51
Czy ma pan minutke by porozmawiać o naszym jedynym Bogu i zbawcy jakim jes-
nie
Odpisz
30 września 2019, 09:10
Czy ma pan minutkę by porozmawiać o naszym jedynym Bogu i zbawcy jakim jest Obi-
TAK
Odpisz
30 września 2019, 08:50
Odpisz