Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar reLik

15 listopada 2017, 14:52

haha 🅱e🅿is

Avatar TheHunterMikiPL

1 stycznia 2015, 19:34

torebka...

Avatar catthe

20 września 2013, 15:23

tak widze ręke

Avatar Krychomir

26 sierpnia 2013, 12:28

1 Skojarzenie - Fuj. Nigdy więcej ...
2 Skojarzenie - Aha ... to ręka ....

Avatar mati90

26 sierpnia 2013, 19:42

@Krychomir: Chyba torebka.

Avatar ApriL141

26 sierpnia 2013, 17:03

rozumiem "jak", nie pojmuje "po co?" :1

Avatar deltes

26 sierpnia 2013, 11:45

Nie chodzi o rękę, idioci ! O jej ku*asa !

Avatar amekninja555

26 sierpnia 2013, 12:10

@deltes: Deltesie! Jesteś zaiste pierwszym mądrym człowiekiem, który napisał o tym, co jest prawdziwym powodem pytania! Ale mogłeś użyć mniej wulgarnego słowa. ;_;

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2013, 12:18

@amekninja555: przeciez to jest wlasnie reka

Avatar deltes

26 sierpnia 2013, 12:20

@amekninja555: Mniej wulgarne ? Jesteśmy w Internecie, tu nie ma stwierdzenia ,,mniej wulgarne".

Avatar amekninja555

26 sierpnia 2013, 13:06

Ta sytuacja jest naprawdę dziwna... Mniejsza... ;_; Jestem debilem. ;_;

Avatar Flaykot_FK

16 sierpnia 2018, 20:01

@deltes: a ja tam widzę jedną całą nogę i brak drugiej

Avatar arektatarowicz

26 sierpnia 2013, 11:30

lewa ręka tej w czerwonej sukience: chyba nie najlepiej to wyszło...

Avatar ola11

26 sierpnia 2013, 11:07

Hmm, pomyślmy, może to zdjęcie jest po prostu UCIĘTE i nie widać trzeciej osoby po prawej?

Avatar cyprian1219

Edytowano - 26 sierpnia 2013, 10:26

ręka XD

Avatar LOLOjunior

26 sierpnia 2013, 10:10

ręka

Avatar SpaceMarine1990

25 sierpnia 2013, 18:55

Nie, nic nie "zauwarzyłem"

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2013, 19:23

To jest reka widac rozowy paznokiec -,-

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2013, 23:52

Gdyby nie Ty, nie wpadłbym na to, ta tajemnica nie dała by mi spać. Opowiem o Tobie wnukom jesteś bohaterem.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2013, 12:54

dzeki :D

Avatar Pequsek

23 sierpnia 2013, 20:17

ZauwaRZyłeś? - Patryku, dziękujemy. Na dziś wystarczy.

Avatar MissAria

Edytowano - 23 sierpnia 2013, 17:58

Na początku nie wiedziałam, o co chodzi. Teraz już wiem ...

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2013, 18:55

@MissAria: Żałuj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nieuczciwa ocena

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Za co ta premia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka