Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xcichyx

Edytowano - 2 października 2019, 18:59

U nas ostatnio (w podstawówce) ktos e papierosa palil w damskim kiblu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Znokuuu

6 października 2019, 14:07

@Xcichyx: U mnie w podstawówce jak nauczycielka widziała dym z kibla i tam wchodziła, to 12 typów wychodziło

Avatar Xgamer

17 września 2020, 15:51

@Xcichyx: u nas w męskim kibel podpalili

Avatar michu205

8 października 2019, 17:34

wstyd mi za swój rocznik

Avatar Saaaaasuke

3 października 2019, 07:07

Moje miasto takie piękne. Tak to moje miasto sprawdzone info i szkoła kolegów

Avatar
Konto usunięte

3 października 2019, 06:22

Ja jestem dorosuy bo pale

Avatar zx2001

2 października 2019, 10:00

Palarnia w szkole? Coo? Przecież jest ustawa zabraniająca promowania uzależnień w szkole, jakim cudem mają palarnie w liceum?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Hartio

2 października 2019, 23:06

@zx2001: Kto Ci powiedział, że palarnia musi być oficjalnym miejscem?

Avatar zx2001

3 października 2019, 01:14

@Hartio: Nikt, ale wciąż szkoła powinna zadbać żeby takie miejsce nie powstało, to jest w szkole mojego kolegi który jest troszkę patologiczny i cała jego szkoła taka jest, więc nie mam się już czym dziwić.

Avatar Tajdeus

2 października 2019, 17:32

Ile razy się ten mem pojawił w poczekalni?

Avatar MeliPL

2 października 2019, 17:45

@Tajdeus: Dziś widziałem cztery razy

Avatar metalowiec777

2 października 2019, 17:47

@MeliPL: tez

Avatar Tajdeus

2 października 2019, 18:18

@MeliPL: Ja właśnie coś koło tego.

Avatar
Konto usunięte

2 października 2019, 10:10

Teraz to w LO w każdym kiblu palą i nie można się wysrać spokojnie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Roluxik321

2 października 2019, 15:37

polecam się ukryć w kabinie i jak usłyszysz "ej ktoś tu sra" to otwórz kulturalnie drzwi i powiedz zapraszam czy coś w tym stylu

Avatar
Konto usunięte

2 października 2019, 18:09

@Roluxik321: No właśnie napisałem że u mnie problemem są tylko palacze

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

2 października 2019, 18:01

Zawsze trafi się taki 1

Avatar BiauaOfca

2 października 2019, 09:19

W sumie nawet dobrze. Palenie niszczy płuca

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar MeliPL

2 października 2019, 17:51

Przecież już jest taki zakaz

Avatar
Konto usunięte

2 października 2019, 17:57

@MeliPL: To ci powiem, że prawa, które są w teorii nie muszą działać w praktyce.

Avatar Dziku_

2 października 2019, 17:54

szkoła mojego znajomego , taka piękna

Avatar mateo9630

2 października 2019, 17:48

U mnie wszyscy kulturalnie palą na parkingu przed szkołą, tylko pierwszoklasiści w kiblach jak jakieś je**ne zwierzęta.

Avatar Szillse

2 października 2019, 17:17

Nasza szkolna palarnia ma swojego instagrama

Avatar Ares011

2 października 2019, 10:56

Gnojki chcą umierać już tak wcześnie, gitara

Avatar sliwak2001

2 października 2019, 09:27

A to że szkoły mojej koleżanki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Angielskie śmieszki

Powodzenia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka