Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapibara4387

3 września 2023, 23:39

Normalni rodzice gurjom
Ps witam z losowych

Avatar Aksia2022

3 listopada 2022, 16:49

Avatar Error__404

11 października 2019, 17:28

Avatar
Konto usunięte

11 października 2019, 14:54

Kandydat na ojca roku

Avatar michaolekYT

Edytowano - 11 października 2019, 15:19

nie kandydat tylko od razu zwycięzca

Avatar KubiXator

11 października 2019, 13:33

Nie wiem kim jest ten ojciec ale już go lubię

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 20:19

Dlatego ja chcę mieć syna, ale niestety nigdy nie wiadomo

Avatar MeliPL

2 października 2019, 20:22

To zależy jak sobie wychowasz

Avatar ten_koles

2 października 2019, 20:26

@MeliPL: w sumie jeżeli chce mieć syna to musi mieć 2 razy chromosomy x w (chyba) 23 parzę

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 20:27

@MeliPL: Jeśli chodzi Ci o wychowanie dziecka to postaram się być dobrym ojcem, bo mój był tragiczny, jeśli jednak chodzi Ci o wychowanie dziecka jednej płci na to żeby myślało, że może być tej drugiej to ni cholery tak nie zrobię

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 20:28

@ten_koles: Mężczyźni mają chromosomy x i y, a kobiety mają x i x

Avatar ten_koles

2 października 2019, 20:29

burwa
Akurat z tego się uczę
Nie zdam z biologii

Avatar NorseWarrior

2 października 2019, 20:31

Możesz sobie po prostu wychować tomboya

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 20:35

@NorseWarrior: Nie wiem co to jest i chyba nie chcę wiedzieć

Avatar NorseWarrior

2 października 2019, 20:37

chłopczyca po prostu
Chłopczyce są zajebiste. Najlepsze cechy obu płci mają.

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 20:41

@NorseWarrior: Nie, nie, nie, nie chcę, córka pewnie będzie miała cechy ojca (mnie), więc lepiej i tak żeby była bardziej kobieba, bo moje cechy wtedy zminimalizuje

Avatar NorseWarrior

2 października 2019, 20:42

co

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 20:50

@NorseWarrior: To, że dziecko dziedziczy cechy obojga rodziców i lepiej żeby córka kogoś takiego jak ja nie była wychowywana na chłopczyce, bo moje cechy są dość, że tak powiem ostre i wtedy większość kobiecych zaniknie, lepiej jak będzie wychowywana normalnie, bo wtedy może i będzie trocję chłopczycą sama z siebie

Avatar Denom

Edytowano - 2 października 2019, 21:10

możesz delikatnie to robiąc np puszczać jakieś inne bajki lego star wars itp delikatnie ale nie za bardzo
I włala

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 21:27

@Denom: Ja wolę tradycyjnie

Avatar Denom

2 października 2019, 21:35

w sensie?

Avatar
Brodacz

2 października 2019, 22:40

@Denom: W sensie chłop to chłop, a baba to baba

Avatar MituDestroyer

11 października 2019, 16:54

Mogę się założyć, że mój syn będzie miał więcej chromosomów od waszego

Avatar
ZiemiaJestPlaska

2 października 2019, 20:32

Może wychowa ją na człowieka

Avatar Nuzjn

2 października 2019, 20:18

Dobry ojciec

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Szybki jak błyskawica

Pozdrawiam świetliki

Nie zadzieraj z bobrami

To się nie może nie udać

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka