Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar siasio37

7 października 2019, 23:42

Avatar SharpNeedle

2 października 2019, 21:19

z tego powodu przez 180 godzin grania w mount and blade warband grałem w multiplayer maks 2 godziny

Avatar NorseWarrior

2 października 2019, 21:27

@SharpNeedle: Jak na singlu grasz z automatycznym kierunkiem blokowania i każesz żołnierzom walczyć za Ciebie to co się dziwić

Avatar SharpNeedle

2 października 2019, 21:28

@NorseWarrior: ani to ani to

Avatar NorseWarrior

2 października 2019, 21:28

@SharpNeedle: nie kłam

Avatar SharpNeedle

2 października 2019, 21:29

@NorseWarrior: nie kłamię, gram też bez wskazówek co do kierunku ciosu

Avatar bandit_the_drug_lord

2 października 2019, 21:31

@SharpNeedle: kuwa tyle w to grałam i dopiero teraz się dowiaduje o jakichś wskazówkach ciosu

Avatar SharpNeedle

2 października 2019, 21:32

@bandit_the_drug_lord: widziałem u kuzyna jak grał, takie wku*wiające żółte strzałeczki

Avatar NorseWarrior

2 października 2019, 21:49

@SharpNeedle: aha to pewnie z tarczą cały czas grasz x3

Avatar SharpNeedle

2 października 2019, 21:53

@NorseWarrior: lanca i dwuręczny

Avatar NorseWarrior

2 października 2019, 21:54

@SharpNeedle: To dwuręcznym spamujesz tylko pewnie.
Ps czemu nie masz tarczy wtf
Ps2 i na multi grałeś kawalerią?

Avatar SharpNeedle

3 października 2019, 06:43

@NorseWarrior: bo lanca rozpi***ala i z dobrym koniem nie muszę mieć tarczy, a na multi grałem koniem i bez, na koniu rozwalałem, ale bez to okropny byłem

Avatar NorseWarrior

3 października 2019, 07:00

@SharpNeedle: Ku*wa no rozumiem nie potrzebować, ale co Ci przeszkadza? Zawsze dodatkowa ochrona przed pociskami.
To mogłeś grać na koniu.
Czemu pieszo tak ch*jowo Ci szło?

Avatar SharpNeedle

3 października 2019, 07:04

@NorseWarrior: nie byłem przystosowany do walki z ludźmi, co używali tej samej taktyki co ja, a tarczy nie brałem, bo miałem łuk

Avatar NorseWarrior

3 października 2019, 07:05

@SharpNeedle: jakiej taktyki
To czm nie powiedziałeś nic o łuku

Avatar SharpNeedle

Edytowano - 3 października 2019, 07:07

@NorseWarrior: bo łuk był tylko jak przeciwnik nie miał kawalerii, okrążałem go i strzelałem do nich z khergickimi łucznikami konnymi

a taktyka to polearm + 2h i trzymanie przeciwnika na dystans

Avatar NorseWarrior

3 października 2019, 07:17

@SharpNeedle: e tam ku*wa będziesz się pie**olił nie trzymaj dystansu po prostu zdejmuj całą zbroję i lataj na golasa, weź se jakiś miecz, najlepiej taki co ma jak największą szybkość (najszybszy chyba nazywa się "wojskowy krótki miecz") i napi**dalasz gościa po prostu, nie cofasz się, a jak uderza po prostu blokujesz i dalej napi**dalasz

Avatar
Konto usunięte

7 października 2019, 22:01

@NorseWarrior: Najlepszym treningiem jest po prostu bicie się. Mam ponad 1000h i po dosyć długiej przerwie wracam do formy.

Avatar NorseWarrior

7 października 2019, 22:19

Niby tak, ale jak ktoś nie ogarnia pvp to walcząc naraz z trzema rozku*wiaczami którzy mają po 5K godzin raczej nie nauczy się zbyt dużo.

Avatar NorseWarrior

7 października 2019, 22:29

PS ft7?

Avatar
bylojuz12

2 października 2019, 23:08

GTA online bardzo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Cóż za brak szacunku

Deal życia

Zapraszamy

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka