Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar krzyhu7973

Edytowano - 7 października 2019, 16:13

Mój ksiądz opowiadał, że gdzieś kupił naklejki na kartę do głosowania z napisem "król Julian" i to przyklejał na każdych wyborach, ogólne ksiądz z mojej parafii nadaje się na paste

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Drag_on

9 sierpnia 2022, 00:52

@Kiilano: pewnie nie

Avatar Kiilano

9 sierpnia 2022, 10:38

@Drag_on: to czekamy dalej

Avatar Jestem_fajny

26 lipca 2021, 15:51

spalenie urny:

Avatar MajnkraftAlusiek

1 kwietnia 2020, 12:25

a

Avatar Drag_on

23 czerwca 2020, 14:01

Avatar Revant42

Edytowano - 7 października 2019, 00:10

Aż przypomniały mi się stare dobre czasy bycia korwinistą w podstawówce.

Avatar orkwich

7 października 2019, 17:25

@Revant42: a teraz co jak nie korwin? bo w tych wyborach innej alternatywy nie ma

Avatar
Konto usunięte

7 października 2019, 17:26

@Revant42: a mi sie przypomnialy jak w tym wieku glosowalem na Biedronia, jak wiekszosc dzieci w tym wieku. Z reszta wiekszosc elektoratu Biedronia to dzieci z podstawowki

Avatar orkwich

Edytowano - 7 października 2019, 17:36

jeszcze precyzując głównie dziewczynki z podstawówki

Avatar Dardanelle

7 października 2019, 18:30

@orkwich: nie przepadam za konfederacją, ale jak ktoś jest konserwatystą to w sumie nie ma lepszej alternatywy na ten moment

Avatar Felixprzezx

6 października 2019, 23:33

A największy mózg głosowanie na Konfederacje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Litops

8 października 2019, 23:58

@Felixprzezx: Nie wiem, czy szczęście można odziedziczyć

Avatar
Konto usunięte

9 października 2019, 22:58

@Litops: antyszczepionkowcy sa w wiosnie

Avatar flamefrost20

6 października 2019, 22:37

Czy nasranie do urny unieważni wszystkie głosy się w niej znajdujące?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Senedrom

6 października 2019, 22:46

@Kurteusz: Czekotubka

Avatar Konstantynopol33

7 października 2019, 17:17

@flamefrost20: Tak, trudno by je bylo przeczytać.

Avatar corgusio

7 października 2019, 17:00

na pewno na pedalice nie glosuje

Avatar Cotosiestanelo

7 października 2019, 16:46

opie zrobiłeś mi dzień

Avatar Pikachu_fan_Subaru

7 października 2019, 11:51

Nie wiem czemu ale kekłem srogo

Avatar
Konto usunięte

7 października 2019, 09:47

Ja gdy widzę ostatnią propozycję

Avatar sekacz

7 października 2019, 00:16

Tylko pppp

Avatar Zamiesz

6 października 2019, 23:27

Marny popis

Avatar Terhert

6 października 2019, 23:17

Patrząc na sondaże i obecne poparcie konkretnych partii... I tak jest w nich same gówno.

Avatar BetterNewJack05

6 października 2019, 23:01

yes

Avatar
Konto usunięte

6 października 2019, 22:56

tylko ppu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Młodzi gniewni

Nie po oczach

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka