Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Nie po oczach
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 października 2019, 16:13
Mój ksiądz opowiadał, że gdzieś kupił naklejki na kartę do głosowania z napisem "król Julian" i to przyklejał na każdych wyborach, ogólne ksiądz z mojej parafii nadaje się na paste
Odpisz
7 października 2019, 17:14
@krzyhu7973: Zrób ją, chce ją przeczytać.
Odpisz
7 października 2019, 18:37
@Konstantynopol33: nie bardzo umiem, ale mogę o nim opowiedzieć więcej
Odpisz
7 października 2019, 20:06
@krzyhu7973: to opowiedz pls
Odpisz
7 października 2019, 20:50
@maksimus197: .
Odpisz
8 października 2019, 15:06
@maksimus197: mój kolega zrobi o nim pastę ja nie umiem
Odpisz
23 czerwca 2020, 14:01
@krzyhu7973: zrobił już?
Odpisz
24 czerwca 2020, 12:33
@krzyhu7973: wlasnie
Odpisz
24 czerwca 2020, 12:46
@baarts: Nie
Odpisz
30 czerwca 2020, 19:52
@krzyhu7973: ku*wa to co smaka robisz
Odpisz
9 sierpnia 2022, 00:28
@baarts: a teraz?
Odpisz
9 sierpnia 2022, 00:52
@Kiilano: pewnie nie
Odpisz
9 sierpnia 2022, 10:38
@Drag_on: to czekamy dalej
Odpisz
26 lipca 2021, 15:51
spalenie urny:
Odpisz
1 kwietnia 2020, 12:25
a
Odpisz
23 czerwca 2020, 14:01
@MajnkraftAlusiek: b
Odpisz
Edytowano - 7 października 2019, 00:10
Aż przypomniały mi się stare dobre czasy bycia korwinistą w podstawówce.
Odpisz
7 października 2019, 17:25
@Revant42: a teraz co jak nie korwin? bo w tych wyborach innej alternatywy nie ma
Odpisz
7 października 2019, 17:26
@Revant42: a mi sie przypomnialy jak w tym wieku glosowalem na Biedronia, jak wiekszosc dzieci w tym wieku. Z reszta wiekszosc elektoratu Biedronia to dzieci z podstawowki
Odpisz
Edytowano - 7 października 2019, 17:36
jeszcze precyzując głównie dziewczynki z podstawówki
Odpisz
7 października 2019, 18:30
@orkwich: nie przepadam za konfederacją, ale jak ktoś jest konserwatystą to w sumie nie ma lepszej alternatywy na ten moment
Odpisz
6 października 2019, 23:33
A największy mózg głosowanie na Konfederacje
Odpisz
7 października 2019, 07:37
@Felixprzezx: Zwłaszcza, że w Konfie są antyszczepionkowcy
Odpisz
7 października 2019, 10:39
@Litops: tak uściślając to mają papier że nie są antyszczepionkowcami
Odpisz
7 października 2019, 11:09
@Felixprzezx: Ciekawe, jaki papier. STOP NOP to tylko ładna nazwa na antyszczepionkowców.
Odpisz
7 października 2019, 12:49
@Litops: taki że jak ktoś ich nazwał ich antyszczepionkowcem to zawsze przegrał w sądzie
Odpisz
Edytowano - 7 października 2019, 14:05
@Felixprzezx: Ona jakoś wygrała. Może nie w sądzie, ale wygrała. https://youtu.be/z5VW79Yfs8s
Odpisz
7 października 2019, 17:13
@Felixprzezx: Wczoraj sprawdzałam kto co oferuje. Sprawdzam konfederację: Kara śmierci za poważne przestępstwa. Się nie patyczkują xDDD
Odpisz
7 października 2019, 17:27
@Litops: antyszczepionkowcy i plaskoziemcy sa w lewicy jednak
Odpisz
7 października 2019, 17:54
To czemu siedzą w Konfie?
Odpisz
7 października 2019, 20:49
Debile są wszędzie i tyczy się
to równierz ugrupowań politycznych
Odpisz
7 października 2019, 20:56
@Revant42: Oj tak, to prawda. Dlatego powinny być wybory na ludzi, nie na partie.
Odpisz
8 października 2019, 05:14
@Litops: jakiej konfie?
Odpisz
8 października 2019, 09:10
No, antyszczepionkowcy są członkami Konfederacji
Odpisz
8 października 2019, 14:07
@Litops: ja popieram dobrowolność szczepień zawsze popieram selekcje naturalną
Odpisz
8 października 2019, 15:12
@Felixprzezx: Tylko w przypadku dzieci to nie ich wybór, a ich rodziców. Nawet dwaj rodzice o 50 iq mogą wydać na świat potomstwo o 150 iq
Odpisz
8 października 2019, 15:54
@Litops: To wtedy liczy się szczęście
Odpisz
8 października 2019, 23:58
@Felixprzezx: Nie wiem, czy szczęście można odziedziczyć
Odpisz
9 października 2019, 22:58
@Litops: antyszczepionkowcy sa w wiosnie
Odpisz
6 października 2019, 22:37
Czy nasranie do urny unieważni wszystkie głosy się w niej znajdujące?
Odpisz
6 października 2019, 22:38
@flamefrost20: Sprawdź
Odpisz
6 października 2019, 22:39
@flamefrost20: Ciężko nasrać przez otwór w urnie.
Odpisz
6 października 2019, 22:40
@flamefrost20: Więc raczej gówno nie dotrze do głosów.
Odpisz
6 października 2019, 22:40
Jak będzie trzeba to się dociśnie.
Odpisz
6 października 2019, 22:41
ale jak rzadkie poleci
Odpisz
6 października 2019, 22:43
A jak nasrasz na papier do głosowania i złożysz go tak żeby gówno wyleciało w środku urny ?
Odpisz
6 października 2019, 22:43
Głos niespodzianka.
Odpisz
6 października 2019, 22:45
nasraj w domu do butelki i potem wsadź w koniec w otwór i wyciśnij
Odpisz
6 października 2019, 22:46
@Kurteusz: Czekotubka
Odpisz
7 października 2019, 17:17
@flamefrost20: Tak, trudno by je bylo przeczytać.
Odpisz
7 października 2019, 17:00
na pewno na pedalice nie glosuje
Odpisz
7 października 2019, 16:46
opie zrobiłeś mi dzień
Odpisz
7 października 2019, 11:51
Nie wiem czemu ale kekłem srogo
Odpisz
7 października 2019, 09:47
Ja gdy widzę ostatnią propozycję
Odpisz
7 października 2019, 00:16
Tylko pppp
Odpisz
6 października 2019, 23:27
Marny popis
Odpisz
6 października 2019, 23:17
Patrząc na sondaże i obecne poparcie konkretnych partii... I tak jest w nich same gówno.
Odpisz
6 października 2019, 23:01
yes
Odpisz
6 października 2019, 22:56
tylko ppu
Odpisz