Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wielkopolanin

31 maja 2020, 00:31

Ach tak, losowe

Avatar DinoSummer

11 sierpnia 2018, 18:48

Jeśli szukasz Reda, to jest w lodówce! Nawet nie pytaj co on tam robi!

Avatar
epicworms

26 sierpnia 2013, 22:27

Czasem mam tak, że szukam czegoś i szukam ale nie moge znaleść. A okazuje się, że miałem to w dłoni, ×_×

Avatar Yamakashi22

27 sierpnia 2013, 10:08

Mam tak samo :D

Avatar pieseu

27 sierpnia 2013, 12:52

@Yamakashi22: ja też

Avatar maksimon

28 sierpnia 2013, 19:53

To się nazywa "zaburzenia koncentracji" mogą być spowodowane np. "przedawkowaniem" internetu i komputera.

Avatar
epicworms

28 sierpnia 2013, 19:58

@maksimon: jestem internetowym ćpunem

Avatar hydrant

1 listopada 2014, 14:08

ja mam tak, że kładę coś np. klucze w jakieś miejsce aby nie zapomnieć i zapominam gdzie było to miejsce T_T

Avatar Epickiodkrywca

27 sierpnia 2013, 22:51

i oto nowy mem "dIck fIgures"

Avatar pieseu

27 sierpnia 2013, 12:52

oni zrobili ten filmik z derpem i tym niebieskim oraz czerwonym.niebieski na***iał z szotguna bo uzależnił się od call of memes

Avatar kiniaaaaa

26 sierpnia 2013, 21:37

To samo jest przy rozmowie z kimś... Mówię o tym, o tamtym... Nagle przypominam sobie że miałam coś ważnego powiedzieć. Co to było?? haha

Avatar deltes

26 sierpnia 2013, 19:12

Nie chcę nawet się pytać co robi ten koleś w zamrażalniku...

Avatar Yamakashi22

26 sierpnia 2013, 19:13

@deltes: Zamraża się

Avatar deltes

26 sierpnia 2013, 19:23

@Yamakashi22: Coś zajada...

Avatar iger3

26 sierpnia 2013, 20:13

@deltes: Mrożonki :D

Avatar BananowyJoe

Edytowano - 26 sierpnia 2013, 20:18

@deltes: Wcina batonik :D

Avatar Flyingseeker

26 sierpnia 2013, 20:35

@deltes: Robi to w czym jest dobry...w byciu zaj*bistym.

Avatar Galex

26 sierpnia 2013, 19:35

Ha ha ha uwielbiam ich, polecam obejrzeć parę przetłumaczonych odcinków na YT, nazwa tak jak w komiksie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fergus

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka