Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ch4rles

5 września 2017, 23:22

świeżaki>yoda

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 14:18

ZARAZ SZKOŁA

:yoda:

WPIE**OL WYCZUWAM

Avatar J2319

14 września 2013, 09:32

Już nadeszły...

Avatar lewandzik

2 września 2013, 16:53

to dobrze że ja idę do drugiej klasy :)

Avatar maksimon

28 sierpnia 2013, 19:09

Taaaa

Avatar Harpen

27 sierpnia 2013, 17:38

Powiadam Joda mistrzu...mądrości twe dołują mnie i całą rzeszę ludzką .-.

Avatar Ant_1984

27 sierpnia 2013, 17:03

Lekkie czasy nadchodzą, lekkie - będzie mniej debili w internecie ;)

Avatar Gray1997

27 sierpnia 2013, 15:29

Nie tyle problem z nowym rokiem szkolnym, a z nową szkołą i nowymi idiotami w klasie. A na dodatek pierwsza klasa liceum.

Avatar Krolewna_Balonowa

27 sierpnia 2013, 15:16

a ja idę do szóstej więc...:/ Ale inni mają gorzej (pozdro dla studentów)

Avatar wiki22

27 sierpnia 2013, 15:14

Nie takie ciężkie we wrześniu mam urodziny :D

Avatar Zwierzakowa

27 sierpnia 2013, 14:04

Bardzo... Idę do 4 klasy, jestem przerażona ;-;

Avatar Beza_Cat

27 sierpnia 2013, 14:08

@Zwierzakowa: To takie przerażające... Pozdrowienia od studenta 1 roku ^^

Avatar AresXX22

27 sierpnia 2013, 14:18

@Zwierzakowa: Ja tam teraz idę do 5 ale w czwartej nie jest tak źle jak się wydaje nawet jest fajniej niż w 1-3.

Avatar Bulbasaur

Edytowano - 27 sierpnia 2013, 14:25

@Zwierzakowa: Zaraz.. To ile ty masz lat? ;_;

Avatar Zwierzakowa

27 sierpnia 2013, 14:27

@Bulbasaur: Dziesięć we wrześniu ;o A co?

Avatar emilkax555

27 sierpnia 2013, 14:28

@AresXX22: ja ide do 2 i nie jest tak źle tylko ,że w podstawówce było o połowe łatwiej :D

Avatar iger3

27 sierpnia 2013, 14:34

@emilkax555: Ja też idę do 2 pjontka XD Tylko że w gimnazjum było łatwiej niż jest teraz :(

Avatar KlauDusSia666

27 sierpnia 2013, 14:39

@AresXX22: Ja też idę do 5. W czwartej nie było tak źle :P

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 16:32

@Zwierzakowa: Też do 4 ^^

Avatar Zwierzakowa

27 sierpnia 2013, 18:26

Pjona *-*

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 19:12

@Zwierzakowa: Pjonaaaa ^.^

Avatar FifaLive

14 września 2013, 19:10

@Zwierzakowa: ja ide do piątej.

jedynki wyczuwam. ;o

Avatar badguy

27 sierpnia 2013, 14:33

Yoda, nie dołuj.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #szkoła, #yoda, #memy

Dobrze czasem się oderwać

Phi!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka