Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2017, 23:22
świeżaki>yoda
Odpisz
15 grudnia 2015, 14:18
ZARAZ SZKOŁA
:yoda:
WPIE**OL WYCZUWAM
Odpisz
14 września 2013, 09:32
Już nadeszły...
Odpisz
2 września 2013, 16:53
to dobrze że ja idę do drugiej klasy :)
Odpisz
28 sierpnia 2013, 19:09
Taaaa
Odpisz
27 sierpnia 2013, 17:38
Powiadam Joda mistrzu...mądrości twe dołują mnie i całą rzeszę ludzką .-.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 17:03
Lekkie czasy nadchodzą, lekkie - będzie mniej debili w internecie ;)
Odpisz
27 sierpnia 2013, 15:29
Nie tyle problem z nowym rokiem szkolnym, a z nową szkołą i nowymi idiotami w klasie. A na dodatek pierwsza klasa liceum.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 15:16
a ja idę do szóstej więc...:/ Ale inni mają gorzej (pozdro dla studentów)
Odpisz
27 sierpnia 2013, 15:14
Nie takie ciężkie we wrześniu mam urodziny :D
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:04
Bardzo... Idę do 4 klasy, jestem przerażona ;-;
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:08
@Zwierzakowa: To takie przerażające... Pozdrowienia od studenta 1 roku ^^
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:18
@Zwierzakowa: Ja tam teraz idę do 5 ale w czwartej nie jest tak źle jak się wydaje nawet jest fajniej niż w 1-3.
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2013, 14:25
@Zwierzakowa: Zaraz.. To ile ty masz lat? ;_;
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:27
@Bulbasaur: Dziesięć we wrześniu ;o A co?
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:28
@AresXX22: ja ide do 2 i nie jest tak źle tylko ,że w podstawówce było o połowe łatwiej :D
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:34
@emilkax555: Ja też idę do 2 pjontka XD Tylko że w gimnazjum było łatwiej niż jest teraz :(
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:39
@AresXX22: Ja też idę do 5. W czwartej nie było tak źle :P
Odpisz
27 sierpnia 2013, 16:32
@Zwierzakowa: Też do 4 ^^
Odpisz
27 sierpnia 2013, 18:26
Pjona *-*
Odpisz
27 sierpnia 2013, 19:12
@Zwierzakowa: Pjonaaaa ^.^
Odpisz
14 września 2013, 19:10
@Zwierzakowa: ja ide do piątej.
jedynki wyczuwam. ;o
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:33
Yoda, nie dołuj.
Odpisz