Polski rap - wcale nie taki zły
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2023, 22:09
J...ć palucha
Odpisz
28 grudnia 2021, 11:49
K...a seks c... ~ nowi raperzy
Odpisz
1 kwietnia 2014, 13:21
Bezczel.... GDZIE KUWA BEZCZEL??? :(
Odpisz
13 maja 2019, 16:05
@wera24051998: Szpaku lepszy, ku*wa
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2021, 11:46
@bernard: tak, ale F dla Bezczela
Odpisz
13 maja 2019, 16:04
A czemu nie ma Szpaka!!!!!!
Odpisz
22 sierpnia 2019, 00:07
@bernard: Bo jego muzyka nie wnosi przesłania
Odpisz
19 marca 2018, 19:19
,,Dziwne było dla mnie to, że nawet przez sekundę
Wątpliwości przy takim wyborze nie poczułem
Nie przełożyłbym mojego szczęścia ponad drugie
Nawet jeśli jest to coś, czego pozornie potrzebuje"
~ Deys
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:27
magik na 1 miejscu :3
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:23
magik jest najlepszym raperem
Odpisz
2 października 2015, 20:49
A Gimpson ?? ;v
Odpisz
27 lutego 2015, 22:49
A KARRAMBA GDZIE JA SIĘ PYTAM??
Odpisz
27 sierpnia 2013, 08:59
A gdzie Liroy?????
Odpisz
28 sierpnia 2013, 11:12
@karolderylo82: Ni ma też Kaena
Odpisz
28 sierpnia 2013, 11:13
@karolderylo82: O i jeszcze Buki
Odpisz
30 marca 2014, 00:21
@wera24051998: tego to tu brakuje
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2015, 14:10
@wera24051998: Czyli ktoś go słucha
Odpisz
30 stycznia 2015, 14:11
@karolderylo82: No właśnie, a Liroy?
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2014, 15:56
"badz czlowiekiem laskawym tak i od czasu do czasu wcisnij prawy alt"
~ Łona
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:26
A gdzie KaeN?!
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:46
@PolskiKaktusPL: Zapomnieli o KaeN on jest super
Odpisz
29 sierpnia 2013, 10:58
@slimak980: No xd
Odpisz
29 sierpnia 2013, 11:53
@PolskiKaktusPL: Wiem
Odpisz
12 października 2013, 21:31
@slimak980: nie kaena bo to jest słaby MC :D zacina się jak player na youtub'e, lepiej jakby występował na redtub'e
Odpisz
13 października 2013, 10:44
@hamulec: O gustach się drogie dziecko nie dyskutuje
Odpisz
13 października 2013, 16:05
@slimak980: raczej ty jesteś dzieckiem, tylko gimbusy słuchają kaena ;p
Odpisz
13 października 2013, 22:35
@hamulec: Ty masz swoje zdanie na ten temat a ja swoje trudno
Odpisz
23 stycznia 2014, 18:41
@hamulec: Lepiej słuchac Kaena niż hamulcu jakiegoś Biebera :*
" Nadal ***ę pop i w***ia mnie emo, nadal kochamy rap, który gloryfikuje przemoc " Ciao.
Odpisz
30 marca 2014, 00:19
@PolskiKaktusPL: W masce ryj chowa.
Odpisz
30 marca 2014, 00:19
są ich lepsze cytaty...
Odpisz
19 lutego 2014, 14:58
ja się pytam gdzie jest Szad!
Odpisz
12 października 2013, 21:32
mogliby dać lepszy cytat od O.S.T.R.'ego
Odpisz