Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

4 lutego 2023, 22:09

J...ć palucha

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2021, 11:49

K...a seks c... ~ nowi raperzy

Avatar wera24051998

1 kwietnia 2014, 13:21

Bezczel.... GDZIE KUWA BEZCZEL??? :(

Avatar bernard

13 maja 2019, 16:05

@wera24051998: Szpaku lepszy, ku*wa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 grudnia 2021, 11:46

@bernard: tak, ale F dla Bezczela

Avatar bernard

13 maja 2019, 16:04

A czemu nie ma Szpaka!!!!!!

Avatar Kirrra

22 sierpnia 2019, 00:07

@bernard: Bo jego muzyka nie wnosi przesłania

Avatar infernape

19 marca 2018, 19:19

,,Dziwne było dla mnie to, że nawet przez sekundę
Wątpliwości przy takim wyborze nie poczułem
Nie przełożyłbym mojego szczęścia ponad drugie
Nawet jeśli jest to coś, czego pozornie potrzebuje"
~ Deys

Avatar mrofpower

24 kwietnia 2017, 21:27

magik na 1 miejscu :3

Avatar zynkfryd

15 sierpnia 2016, 21:23

magik jest najlepszym raperem

Avatar Yossarin

2 października 2015, 20:49

A Gimpson ?? ;v

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2015, 22:49

A KARRAMBA GDZIE JA SIĘ PYTAM??

Avatar karolderylo82

27 sierpnia 2013, 08:59

A gdzie Liroy?????

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar mistrz_lamorozcow

Edytowano - 30 stycznia 2015, 14:10

@wera24051998: Czyli ktoś go słucha

Avatar mistrz_lamorozcow

30 stycznia 2015, 14:11

@karolderylo82: No właśnie, a Liroy?

Avatar Kawalara555

Edytowano - 8 listopada 2014, 15:56

"badz czlowiekiem laskawym tak i od czasu do czasu wcisnij prawy alt"
~ Łona

Avatar PolskiKaktusPL

27 sierpnia 2013, 10:26

A gdzie KaeN?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar zloosnica93

23 stycznia 2014, 18:41

@hamulec: Lepiej słuchac Kaena niż hamulcu jakiegoś Biebera :*
" Nadal ***ę pop i w***ia mnie emo, nadal kochamy rap, który gloryfikuje przemoc " Ciao.

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2014, 00:19

@PolskiKaktusPL: W masce ryj chowa.

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2014, 00:19

są ich lepsze cytaty...

Avatar kunaj1234

19 lutego 2014, 14:58

ja się pytam gdzie jest Szad!

Avatar hamulec

12 października 2013, 21:32

mogliby dać lepszy cytat od O.S.T.R.'ego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie są aż takie pyszne

Północne Węgry

Powodzenia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka