Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar QuireSan

27 sierpnia 2013, 16:30

Szufladę ? Chyba szafę ^^

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 02:14

@QuireSan: oj tak. I mamy problem z znalezieniem konkretnej bluzki.

Avatar Maniex

27 sierpnia 2013, 16:31

Bitch please! Każdy ma taki pokój w którym panuje chaos.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 02:13

@Maniex: Nom w tym i ja.
Fanarty Linkin Park z przed tygodnia: do dziś ich znaleść nie umiem.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 02:12

@KontoUsunięte: no ja też

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 19:51

Wszystkie szuflady takie u mnie są!

Avatar Patrol_Shaiya

14 września 2013, 14:59

a ja nie mam w ogóle szuflad tylko półki ^^

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 12:39

@Patrol_Shaiya: Kurz, kurz wszędzie :c

Avatar Luna001

9 października 2014, 17:53

No nawet 3 ^^

Avatar Axl_MMX

1 września 2013, 20:03

Wszyscy czcimy Nurgle'a.

Avatar Qbnix

29 sierpnia 2013, 23:56

Ja mam taki pokój,w którym króluje chaos :P

Avatar Ostry0014

27 sierpnia 2013, 23:53

Ja nie mam absolutnie żadnej szuflady w pokoju... jestem wyjątkowy :D

Avatar Gerald212

28 sierpnia 2013, 07:25

@Ostry0014: Ja też nie mam szuflad

Avatar Ostry0014

28 sierpnia 2013, 10:33

@Gerald212: Jesteśmy wyjątkowi! :D

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2013, 10:32

ja mam taki pokój w którym króluje Chaos

Avatar DanateDMC

27 sierpnia 2013, 23:15

Ja mam 1 szufladę w której nie króluje chaos.

Avatar nina18nina

Edytowano - 27 sierpnia 2013, 21:41

ja mam trochę więcej takich szuflad niż tylko 1. :)

Avatar sectus

27 sierpnia 2013, 17:57

a u mnie jest tylk0o jedna czysta szuflada... reszta wygląda tak:D

Avatar
RisaMurasaki

27 sierpnia 2013, 17:30

Żeby tylko jedną... ja mam całą komodę taką xD

Avatar ApriL141

27 sierpnia 2013, 16:44

ja mam tylko jedną szufladę, ale i tak króluje w niej chaos :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zdeklasowani znowu

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka