Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PoProstuWojtek

8 września 2018, 15:52

Je**ć osobe która wymyśliła tą mapę!
Mnie i innych porównywać ze zwierzętami??
(Tak mieszkam na podkarpaciu)

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2017, 18:07

Walić!!!! Jak ja niby mieszkam na Ukrainie!? Czy Podkarpacie= Ukraina? Nie!! Jak sama nazwa wskazuje, Podkarpacie jest pod Karpatami (xD) nie na Ukrainie. Może to przez to, że Lwów, który jest obecnie na Ukrainie, był kiedyś Polskim miastem. A tak w ogóle, co Polacy mają do Ukrainy i jej mieszkańców?

Avatar Grzechoooo

26 grudnia 2017, 00:00

Jak można nie znać Lublina?!!

Avatar krzysiulka10

26 listopada 2017, 18:53

Mieszkam w Wakacje

Avatar anonimowa_uzytkowniczka

28 czerwca 2017, 08:27

Dresy xd

Avatar TomekPL23

6 stycznia 2015, 12:55

Pyry! :D

Avatar Masellko

27 stycznia 2017, 11:28

@TomekPL23: Pyry masterrace

Avatar piotrek1125

31 grudnia 2016, 15:52

Ukraina

Avatar Lespeonek

Edytowano - 11 grudnia 2016, 17:30

U mnie wyszło ,,Zimno!":v

Avatar Hunter200

21 października 2016, 08:53

Ja mieszkam w co to

Avatar polakrodowity

1 listopada 2016, 10:06

@Hunter200: mi tu jestem z Lublina

Avatar Palauball

27 października 2016, 22:54

Zadyma i dresy :v

Avatar AZKABANA

17 stycznia 2016, 10:34

Mieszkam w "Co to"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Ameron

29 sierpnia 2016, 19:20

@AZKABANA: Według mnie powinno być "perła"

Avatar polakrodowity

31 sierpnia 2016, 20:33

@Ameron: masz rację

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2015, 11:52

Jak było Kopernik i pierniki, to przeczytałam Koperniki i pierniki.

Avatar DiKarpio

3 czerwca 2015, 16:00

a ja Kopernik i plemniki...

Avatar polakrodowity

22 sierpnia 2016, 09:15

@DiKarpio: a ja koperek i pierdniki😂😂😂😂

Avatar Hermit

8 sierpnia 2016, 20:26

Taka drobnostka. W Szczecinie nie budują statków tylko ich części skąd są przesyłane do innych stoczni.

Avatar Polaczka

29 czerwca 2016, 11:04

>:( jestem zła na autora tego obrazka, >:( (awaryjne pudło na hejty [_______])

Avatar Pandzianikki

28 czerwca 2016, 12:14

Ale ja ja jestem Polakiem z Polski... (jestem z Podkarpacia)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Rel

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Pozdrawiam świetliki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka